Informacje dla uczestników festiwalu

Informacje logistyczne:

Na miejscu otrzymasz drukowaną gazetkę z programem.

System zapisów na warsztaty uruchomimy 6 marca o 22:30, a zostanie zamknięty w 4 kwietnia o 22:00.

Swoje rezerwacje możesz sprawdzić na po zalogowaniu się do panelu https://panel.swiadomosc-ciala.pl

Na wydarzenia na sali A i B nie ma zapisów.
Sala A pomieści do ok 200 osób (nigdy nie zabrakło miejsca), sala B do 45 osób (decyduje kolejność wejścia, nie ma możliwości rezerwacji miejsca).

Wydarzenie na facebooku: facebook.com/events/164129564168445  Publikujemy aktualne informacje, możesz też poszukać tu wspólnego transportu z innymi uczestnikami.

 

REJESTRACJA:

Do rejestracji niezbędne jest okazanie dowodu osobistego! Nie wysyłamy biletów.

Godziny pracy punktu rejestracji:

Piątek: 17:00 – 21:00 (od 17:00 do 17:45 w punkcie rejestracji będzie kilka osób, później i w kolejnych dniach tylko jedna osoba, proszę uwzględnij, że możesz chwilę czekać w kolejce).

Sobota: 7:30 – 21:00

Niedziela 7:45 – 18:00

 

DOJAZD:

 

Dom Kultury Młyniec, ul Pilotów 3, Gdańsk Zaspa. Wejście schodami do góry obok pizzerii MAAX
Przed obiektem darmowe miejsca parkingowe.
Dojazd z najbliższej stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz:
A. Przesiadka w kolejkę SKM do stacji Gdańsk Zaspa (kierunek Gdynia) – to jedna stacja + ok 5 minut pieszo
B. Uber, dla nowych użytkowników przy podaniu kodu: fxyeaue kurs darmowy (kod na kurs do 15zł, a kurs z dworca we Wrzeszczu powinien kosztować ok 12zł)
C. Spacer 1,8km (ok 20-25 minut)

 

CO ZABRAĆ?

Koniecznie zabierz wygodne i nie krępujące ruchów ubrania na zmianę (na niektórych warsztatach można się zgrzać, więc warto zabrać koszulki na przebranie), zabierz też kocyk potrzebny na niektóre warsztaty. Jeśli masz swoją matę do jogi zachęcamy do jej zabrania.

 

JEDZENIE:

Na terenie festiwalu będzie działać (w sobotę i niedzielę od wczesnego ranka) punkt cateringowy, w który będzie można zakupić wegańskie ciepłe posiłki i przekąski oraz napoje. Obok miejsca festiwalu znajdują się market spożywczy, piekarnia, warzywniak, w niedalekiej odległości Lidl.

 

NOCLEG:

Dla osób które opłaciły nocleg po ostatnich zajęciach warsztatowych otworzymy dwie sale do wspólnego noclegu (żeńską i koedukacyjną), sale należy opuścić do godziny 7:30! W obiekcie jest jedna kabina prysznicowa do użytku wyłącznie dla osób nocujących, proszę uwzględnij to i korzystaj z niej możliwie jak najkrócej. Po godzinie 22:00 zamykamy drzwi obiektu i opcjonalne opuszczenie go wiąże się z możliwym powrotem dopiero o 7:30! Na terenie festiwalu obowiązuje absolutny zakaz palenia i spożywania wyrobów alkoholowych.

SZATNIE:

Do dyspozycji będą dwie nieduże szatnie (koedukacyjne). Szatnie nie posiadają szafek i są one ogólnodostępne – nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy w nich pozostawione. Większe bagaże prosimy zostawić na sali A (z tyłu sali), jednak wyłącznie w sobotę w godzinach 9:15-18:15 i niedzielę w godzinach (9:15-16:00).

 

WARSZTATY:

Jeśli zapisałeś/aś się na warsztaty w salach C-F koniecznie staw się przed salą na 10 minut przed rozpoczęciem warsztatu, 5 minut przed rozpoczęciem warsztatu Twoja rezerwacja przepada!
System zapisów na warsztaty zostanie zamknięty 4.04.2018 o 22:00, po tym czasie nie będzie możliwości zapisu na warsztaty w salach C-F! W panelu możesz sprawdzić na jakie warsztaty jesteś zapisany/a. Nie ma możliwości na miejscu sprawdzenia tego przez obsługę!

Panel zapisów na warsztaty: https://panel.swiadomosc-ciala.pl

Na wydarzenia na sali A i B nie ma zapisów, jednak na warsztat w sobotę wieczorem w sali A: „WytańczTo! Wprowadzenie do praktyki 5Rytmów®” nie ma możliwości wejścia po rozpoczęciu warsztatu!
Sala A pomieści do ok 200 osób (nigdy nie zabrakło miejsca), sala B do 45 osób (decyduje kolejność wejścia, nie ma możliwości rezerwacji miejsca).
Na miejscu otrzymasz drukowaną gazetkę z programem.

 

„LISTA ZWYKŁA”: Do zapisów na maksymalnie 4 warsztaty (jeśli jesteś na tej liście musisz zjawić się na 10 minut przed warsztatem na sali warsztatowe, brak pojawienia się na sali 5 minut przed warsztatem powoduje anulacje Twojego zapisu i brak możliwości uczestnictwa w warsztacie)
„LISTA REZERWOWA”: Jeśli zapiszesz się na 4 warsztaty (na listę zwykłą) i zależy Tobie bardzo na jakimś warsztacie możemy na niego (i opcjonalnie na jeszcze jeden) zapisać się na „listę rezerwową”, co w przypadku gdy w systemie internetowym (do 4 kwietnia) zwolni się miejsce na dany warsztat bo ktoś z niego zrezygnuje, automatycznie wskoczysz na listę zwykłą na 2 dni, dostaniemy maila i masz 2 dni aby z jakiegoś warsztatu się wpisać (aby nie przekroczyć limitu 4 warsztatów na zapisy), jeśli w ciągu 2 dni (jednak nie później niż do 4 kwietnia godziny 21:00) tego nie zrobisz rezerwacja przepada.
„LISTA DODATKOWA”: Możesz zapisać się na trzy warsztaty na listę dodatkowo. Przy rejestracji otrzymasz dwie „przepustki” czerwoną (wyższy priorytet) i żółtą (niższy priorytet) które musisz podpisać swoim imieniem i nazwiskiem (czytelnie drukowanymi literami). W przypadku wolnych miejsc na danym warsztacie 5 minut przed rozpoczęciem warsztatu będziemy wyczytywać nazwiska z listy dodatkowej, pierwsze osoby które zgłoszą się po wyczytaniu ich nazwiska i pokazaniu „czerwonych przepustek” wchodzą na dany warsztat, w dalszej kolejności wyczytane osoby z „żółtą przepustką”. Może być konieczne okazanie dowodu osobistego!

 

Serdeczna prośba – zanim napiszesz z pytaniem, sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi na stronie swiadomosc-ciala.pl/najczesciej-zadawane-pytania/ lub na wydarzeniu na facebooku: facebook.com/events/164129564168445

Z góry dziękuję za wyrozumiałość.