IV Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem

IV Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem odbył się w terminie 6-8.09.2017r. w Gdańsku.

 

Lista prelegentów:

Aga Ślesińska – Joga

Agata Olszewska-Sarapata – Life Impressions Bodywork

Agnieszka Kozińska – Osteopatia Ginekologiczna

Alicja Sonya Bednarek  – medytacji aktywne dla kobiet

Alina Borowska-Wacianiec – QiGong

Aneta Figurska – Pilates

Aneta Paluszkiewicz – Joga Kundalini

Angelina Romaniuk – Grawitacja Stosowana

Anna Haracz – Anatomia Świadomości

Anna Rykała – Gimnastyka Seksualna

Bartosz Zadurski – Taniej Spontaniczny, Automasaż Powięziowy

Danuta Kropiwnicka-Szulc – Kinezjologia Edukacyjna

Diana Sochacka –  Joga

Dominika Hrycaj – Joga

Dorota Jędrasik – Bioenergetyka

Dorota Kalwajt – Kinezjologia Stosowana

Edynta Bonk – Terapia Tańcem

Ewa Gaja Soter – Tre

Grażyna Korcz – Joga Akademicka

Ilona Lewandowska-Hajncel – Taniec

Izabela Sawicka – AcroYoga

Joanna Kułak – Kontakt Improwizacja

Kalina Nowogórska – Rebozo

Kalina Wojciechowicz – AcroYoga

Karolina Kulesza – Bioenergetyka

Kasia Gilgenast – Oddech

Katarzyna Galińska – Trening mięśni dna miednicy

Katarzyna Matejczyk – Gimnastyka Słowiańskich Kobiet

Katarzyna Szafarczyk – Joga Śmiechu

Klaudia Lewandowska – Głos

Krysia Rybińska – Joga

Łukasz Rybiński – Joga

Maciej Kozakiewicz – Slow Jogging

Maciej Topolewski – QiGong

Magdalena Długołęcka- Mindfullnes

Magdalena Kędzior – Technika Alexandra

Marta Przestrzelska – Oddech, Głos

Marta Znaniecka – Mindfulness

Marzanna Radziszewska-Konopka – Konopka Totalna Biologia

Mateusz Wiszniewski – Taniec

Natalia Oniśk – Kontakt Improwizacja

Patrycja Olimpia Pałasz – Ruch

Paweł Szlachta – MA-URI

Piotr Bednarczyk – Terapia Traumy

Radek Myszka – 5 Rytmów®

Tomasz Piasecki – FeldenJoga

Weronika Grantham – Somatic Movement Education

Witold Orcholski – Joga

 

Program:

Przebudź Swoje Ciało – Taniec Intuicyjny

Vinyasa Flow & Restorative Yoga

PRANAYAMA – wykorzystaj swoje życie. Moc płynąca z oddechu

QiGong

Mikrokosmos: Ruch-Świadomość-Oddech. Połączenia i przepływ w jodze

Joga dla wszystkich

Joga Śmiechu – Droga do wewnętrznej radości

Ćwiczenia TRE® (Tension and trauma releasing exrcises), ćwiczenia uwalniające napięcia, emocje i traumy z ciała

Anatomia Świadomości

Somatic Movement Education (SME): eksploracja świadomości żyjącego, odczuwającego ciała

Life Impressions Bodywork – uzdrawiająca świadomość ciała

Technika slow joggingu – jeden z filarów w procesie coachingu witalnego

MA-URI Navigate Your Life

AcroYoga – warsztat wprowadzający

Metoda TLA™ – droga do autentycznego Ja

Technika slow jogging z elementami medytacji w ruchu

FeldenYoga

Joga Kundalini

Osteopatia ginekologiczna

Co ciało mówi o Tobie i Tobie

Odkryj swój wewnętrzny krajobraz z Somatic Movement Education

Niechęć do Ciała / Miłość do Ciała

Tensegrity moves – powięzi w ruchu

Pilates – Mięśnie dna miednicy w ruchu

Mięśnie dna miednicy – anatomia, funkcja i połączenie z oddechem

MA-URI Navigate Your Life – Cała mądrość jest w nas

Wytańcz stres

Uwolnij Głos – Marta Przestrzelska

Rozluźniam się i wszystko mi się udaje – Dorota Kropiwnicka-Szulc

Grawitacja Stosowana – Angelina Romaniuk

Ciało nigdy nie kłamie, czyli jak rozmawiać z ciałem – Dorota Kalwajt

Kinezjologia, czyli ciało nigdy nie kłamie – Dorota Kalwajt

Automasaż Powięziowy – Bartosz Zadurski

Miłość do ciała – Gimnastyka seksualna – Anna Rykała

Wykład Terapie Ekspresyjne jako metoda pracy z ciałem i z traumą – Mateusz Wiszniewski

Przesłanie choroby z perspektywy Totalnej biologii – Marzanna Radziszewska-Konopka

Trening mięśni dna miednicy – Świadomość ciała i oddechu – Katarzyna Galińska

Kontakt Improwizacja – Natalia Oniśk

Spotkanie z Głosem – Klaudia Lewandowska

Tańce świata – Edyta Bonk

Tańcząca Kali – Alicja Sonya Bednarek

Wprowadzenie do praktyki 5Rytmów® – Radek Myszka

 

W akademickim stylu: joga i relaksacja – Grażyna Korcz

Alignment Oriented Ashtanga Vinyasa Yoga / wprowadzenie – Łukasz Rybiński

QiGong – Alina Borowska-Wacianiec

Joga Kobieca z elementami Jogi Hormonalnej – Agata Ślesińska

Gimnastyka Słowiańska Kobiet – Tradycja Białoruska – Katarzyna Matejczyk

Taniec Relacji – Mateusz Wiszniewski

Mindfulness dla zdrowia – Magdalena Długołęcka

AcroYoga – warsztat wprowadzający – Grupa AcroYoga Trójmiasto

Oddechowa droga do siebie – warsztat uwalniania ciała – Marta Przestrzelska

Taniec Czakr – Mateusz Wiszniewski

Wstęp do Analizy Bioenergetycznej – Karolina Kulesza, Dorota Jędrasik

Świadomy oddech – świadome życie – Katarzyna Gilgenast

Anatomia Świadomości – Anna Haracz

Ciało w pracy z traumą – Piotr Bednarczyk

Technika Alexandra – swoboda ciała, swoboda umysłu, swoboda życia – Magdalena Kędzior

Mindfulness – uwaga na ciało – Marta Znaniecka

Masaż Rebozo – Kalina Nowogórska

Inspiracje somatyczne w pracy z traumą – Piotr Bednarczyk

Pilates – nieustająca podróż poznawania ciała, ducha i umysłu – Aneta Figurska

Joga – dogonić siebie – Witold M.Orcholski

Technika Alexandra – swoboda ciała, swoboda umysłu, swoboda życia – Magdalena Kędzior

Ciało w Emocjach, Emocje w ciele – warsztat pracy z ciałem metodą Alexandra Lowena – Karolina Kulesza, Dorota Jędrasik

W-CIELE-ŚNIENIE – Kontakt Improwizacja – Joanna Kułak

Równowaga 3 ciał – strukturalnego, emocjonalnego i mentalnego – Patrycja Olimpia Pałasz

Gyrotonic expansion system. Omówienie podstaw treningu – Magda Zawalska

Podstawy Terapii Tańcem -Edyta Bonk

Terapeutyczny Teatr Tańca – Mateusz Wiszniewski

Spotkanie z uważnością – warsztat Mindfulness – Magdalena Długołęcka

Taniec życia – radość i przyjemność bycia – Iwona Lewandowska-Hajncel

Uwolnienie ciała poprzez ruch. Wprowadzenie do metody Gyrokinesis – Magda Zawalska