Najczęściej zadawane pytania

JAKI JEST KOSZT UCZESTNICTWA W FESTIWALU?

Pula 100 pierwszych biletów dostępna jest w promocyjnej cenie 149zł, później 169zł do 2.04.2018r., w przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zakupu biletu na miejscu w cenie 189zł (zakupując bilet na miejscu nie dajemy gwarancji uczestnictwa w warsztatach na zapisy w salach C-F).

Opłata uprawnia do uczestnictwa w festiwalu, we wszystkich wykładach i warsztatach na sali A i B + na 4 warsztatach na salach C-F (zapisy poprzez system internetowy).

 

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU NA TERENIE FESTIWALU?

Możesz także skorzystać z noclegu z piątku na sobotę i  soboty na niedzielę na sali na matach i własnych śpiworach i poduszkach w cenie 35zł/os./noc.  Sale trzeba opuścić do godziny 7:30!

Na terenie obiektu festiwalu znajduje się JEDNA kabina prysznicowa. Bardzo prosimy o bardzo szybkie i sprawne korzystanie z kabiny prysznicowej, uszanuj proszę innych uczestników, którzy także chcą z niej skorzystać.

Sprawdź opcje noclegowe które wypisaliśmy na stronie „Miejsce” – zerknij w menu na górze strony.

 

CZY FESTIWAL SKIEROWANY JEST DLA PROFESJONALISTÓW?

Nie. Każdy może uczestniczyć w festiwalu.

 

CZY NA WYKŁADY I WARSZTATY OBOWIĄZUJĄ ZAPISY?

Na wykłady i warsztaty na salach A i B nie ma zapisów.

Na warsztaty na salach C-F obowiązują zapisy, które uruchomimy w sierpniu dla osób które opłaciły festiwal. Obowiązuje limit zapisów na  warsztaty (w salach C-F) na osobę.

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?

Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty masz możliwość zapisu na warsztaty w panelu na stronie https://panel.swiadomosc-ciala.pl

Start zapisów 6 marca 2018 o 22:30, koniec: 04.04.2018 o 22:00.

 

CZY NA TERENIE FESTIWALU BĘDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ CIEPŁE POSIŁKI?

Tak. Na terenie festiwalu będzie działać punkt cateringowy, w który będzie można zakupić wegańskie i wegetariańskie ciepłe posiłki i przekąski. Obok miejsca festiwalu znajdują się sklepy spożywcze i warzywniaki.

 

CZY BĘDĄ DOSTĘPNE SZATNIE?

Tak, do dyspozycji będą dwie nieduże szatnie. Szatnie nie posiadają szafek i są one ogólnodostępne – nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy w nich pozostawione. Większe bagaże można zostawić na dużej sali wykładowej, jednak wyłącznie w sobotę w godzinach 9:30-18:15 i niedzielę w godzinach (9:30-16:00).

 

CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ I ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FESTIWAL W SOBOTĘ LUB NIEDZIELĘ?

Rejestracja uczestników przewidziana jest na piątek w godzinach 17:00-17:45, w tym czasie kilka osób będzie rejestrować uczestników, po tym czasie w piątek do godziny 21:00 oraz w sobotę od godziny 7:30 do 20:00 oraz niedzielę od 7:30 będzie możliwa rejestracja, jednak w punkcie rejestracji będzie tylko jedna osoba, co może powodować kolejki w przypadku pojawienia się wielu osób w jednym czasie. Uwzględnij to jeśli chcesz zdążyć na wybrane zajęcia.

 

GDZIE ZNAJDĘ REGULAMIN?

Link do regulaminu znajdował się na stronie zapisu, jest on także dostępny na stronie www.swiadomosc-ciala.pl/regulamin