speaker-info

Agnieszka Sut

Biodanza

Trener Biodanzy Systemu Rolando Toro. Z Biodanza związana od 2001. Na co dzień mieszka w północnych Wloszech, gdzie ukończyła 3 letnia Szkołę dla Facilitatorow Biodanzy SRT i gdzie prowadzi cotygodniowe zajęcia i workshopy.

Zafascynowana możliwościami samorozwoju i efektami do jakich prowadzi regularne ćwiczenie Biodanzy, zakochana w pracy nad głosem, rozumianym jako naturalny dźwięk własny.

biodanza.com.pl

Moje zajęcia

Biodanza SRT – Taniec Życia

Sala B

Czesto w zyciu myslimy o zyciu, zamiast czuc zycie. Teoretyczna wyklad o ten czym jest Biodanza Systemu Rolando Toro, jak wplywa na nasze zdrowie i samopoczucie jej systematyczna praktyka i w jaki sposob przybliza nas do „czucia” zycia. „Biodanza pochodzi z medytacji nad zyciem,   z pragnienia aby odrodzic sie z naszych pokruszonych gestow. To pragnienie […]

Wykłady
Więcej

Biodanza SRT i glos

Sala F

Taniec, naturalny ruch, dźwięk wypływający ze środka, to archaiczne formy ekspresji, które prowadza nas do poznania naszej ludzkiej natury. Ruch połączony z dźwiękiem powodują, że kontaktujemy się z naszym instynktem i odkrywamy nowe formy wyrażenia się i komunikacji   z nami samym, z druga osoba, ze światem.

Warsztaty
Więcej

Biodanza Systemu Rolando Toro

Sala A

Człowiek od wieków wyrażał się przez ruch-taniec, jest to forma archaiczna i głęboko zakorzeniona w naszej pamięci prymitywnej. Połączenie jej z instynktem powoduje ze nasze życie wypełnia się nowymi, pozytywnymi bodźcami. Specjalnie dobrana muzyka, ruch (vivencia), emocja, spotkanie w grupie to system ruchu stworzony po to, aby tu i teraz uczynić pozytywnie intensywnym i jak […]

Warsztaty
Więcej