speaker-info

Joanna Żaja-Maciejewska

Living Dance Form

Od 15 lat pasjonuje mnie świadoma praca z ciałem.
Od 2006 roku jestem Certyfikowaną Trenerką Living Dance Form. Metody dającej nieograniczoną przestrzeń wyrażania siebie poprzez swobodny ruch. Rozwijającej świadomość ciała i relacji między tym co wewnętrzne, a co zewnętrzne. Uważnie, w przepływie, w duchu wolności, poprzez otwarcie się na to co chce się pokazać.
Coraz częściej idę za tym co żywe we mnie, co woła o uwagę na ten moment.
Idąc tą drogą, skończyłam roczny kurs Ruchu Autentycznego ( Mary Whitehouse), przepięknej metody uważnego bycia z drugim człowiekiem, towarzyszenia mu, zobaczenia tego co ważne.
Uczestniczyłam też w trzyletnim laboratorium poszerzania świadomości, prowadzonym przez Kamę Korytowską -z  Body-Mind Centering (Bonnie Bainbridge Cohen).
Szukam autentyczności w ciele, umyśle, w relacjach z innymi ludźmi,  zwierzętami i naturą.Uważnie zadaję pytania, obserwuję. Sprawdzam co ze mną zarezonuje. Czasem daję przestrzeń ciszy. Z oddechem. Potem zamieniam to w lekcje, odpowiedzi, przeczucia, inspiracje.

Moje zajęcia

Living Dance Form

Sala A

„Życie można przeżyć na dwa sposoby. Jakby wszystko było cudem lub jakby nic nim nie było” Albert Einstein Chcę Was zaprosić do podróży przez Wasze własne ciała, metodą Living Dance Form. W poszukiwaniu lekkości, w przepływie, z uważnością. W bezpiecznej przestrzeni, z poszanowaniem własnych granic będziemy badać różne jakości ruchu. Przejdziemy przez płynność, rozciąganie, skupienie, […]

Warsztaty
Więcej