speaker-info

Maciej Kozakiewicz

Slow Jogging

Instruktor Stowarzyszenia Slow Jogging Poland, twórca projektu polskawitalna.pl 😉
Inicjator powołania Centrum Promowania Zrównoważonego Stylu Życia UŁ.
Metody slow jogging uczył się bezpośrednio od jego propagatora prof. Hiroakiego Tanaki z japońskiego Uniwersytetu Fukuoka.

„Zdrowym stylem życia zajmuję się już ponad 25 lat jednak zdarzało mi się odstępować od zasad na długie miesiące. Stąd znam stany wzlotów i upadków w tej materii.

Kilka lat temu zarzuciłem ścieżkę naukową, koncentrując się na rozwoju swojego ciała. Uznałem, iż jest to znacznie ważniejsza inwestycja, niż kolejny stopień w sferze intelektualnej.

Od wielu miesięcy żyję w „stanie slow i mindfulness”, w ostatnich miesiącach pozbyłem się blisko 10 kg zbędnej masy, uporządkowałem codzienną dietę, regularnie ćwiczę umiarkowaną aktywność (ok. 60 minut dziennie).
Chętnie się z Wami podzielę entuzjazmem i wiarą, że można unosić się nad ziemią z lekkością motyla – slow” 😉
W treningach wykorzystuję swoje kilkuletnie doświadczenie z zajęć z międzynarodowymi nauczycielami pracy z duszą i ciałem, m.in.: Berit Hague, Davidem Neenanem, Ilsą Kutchera, Sneh Victorią Schnabel, Bertem i Sophie Hellinger, Daną Wisłocką oraz polskimi Markiem Wilkirskim, Małgorzatą Tarkowską, Radosławem Węglarzem, Markiem Balickim, Mariuszem Sroczyńskim, Robertem Wąsem, Tomaszem Nowakowskim, Krzysztofem Oparą, Józefem Jedlickim-Malkow, Anną Stanclik, Małgorzatą Sieczkowską, Katarzyną Gwiazdowską, Piotrem Bielskim, Damianem Janusem, Anną Kiestrzyn, Urszulą Mijakoski, Tadeuszem Niwińskim, Sylwią Rogalą-Marciniak, Karoliną Brzezińską, Magdą Kapela. Uczestniczyłem w programie coachingowym „Lider na Fali” METRUM m.in. z prowadzącym Bartoszem Płazakiem.

Moje zajęcia

Technika slow joggingu – jeden z filarów w procesie coachingu witalnego

Sala B

SLOW JOGGING jest uznawany za jedną z najefektywniejszych metod utrzymania organizmu w zdrowiu przy dużym komforcie dla większości trenujących, dodatkowym atutem jest spędzanie czasu na powietrzu w otoczeniu przyrody. Stanowi doskonałą alternatywę lub uzupełnienie dla wszelkich form zajęciowych w salach. Jest to forma rekreacji bliska ideału, możliwa do wykonywania praktycznie wszędzie – od domowego pokoju, […]

Wykłady
Więcej

Technika slow jogging z elementami medytacji w ruchu

Sala B

Zapraszam na trening slow joggingu – japońskiej techniki wspierającej długowieczność praktykowanej również jako uzupełniająca forma treningu maratończyków. Dzięki swoim założeniom służy zarówno poprawie kondycji fizycznej, jak i może być wykorzystywana do różnych form medytacji w ruchu i praktyki uważności. Zabiegani w codziennych sprawach, rozkojarzeni, z wiecznie uruchomionym i „przegrzanym” umysłem potrzebujemy wrócić do głębszego kontaktu […]

Warsztaty
Więcej