speaker-info

Magda Małkiewicz

Seksuologia / Bioenergetyka

Psycholog, w trakcie certyfikacji na Seksuologa Klinicznego PTS, od 2010 r. należy do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Psychoterapeuta w procesie certyfikacji na Certyfikowanego Psychoterapeutę Bioenergetycznego. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej, należy do International Institute for Bioenergetic Analysis. Absolwentka UAM (2009), Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii, licznych szkoleń i kursów z zakresu diagnozy i psychoterapii zaburzeń seksualnych. Obecnie w trakcie IV roku Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii Aleksandra Lowena PSAB.

Prowadzi prywatny Gabinet Pomocy Psychologicznej i Seksuologicznej w Gdańsku, w którym udziela konsultacji indywidualnych, dla par i rodzin, a także prowadzi terapię indywidualną i dla par. Współpracuje z organizacjami działającymi na rzecz zdrowia psychicznego w Gdańsku.

W pracy terapeutycznej człowieka traktuje jako zintegrowaną całość, w której ciało, psychika i relacje z innymi wzajemnie na siebie oddziałują. Inspiruje się mądrością i bogactwem technik, płynących z wielu nurtów psychoterapii, a w szczególności z analizy bioenergetycznej.

magdamalkiewicz.pl

Moje zajęcia