speaker-info

Marta Przestrzelska

Uwalnianie głosu i ciała

Trenerka świadomej pracy z ciałem.
Prowadzi sesje indywidualne w języku polskim i angielskim od 2010r. i warsztaty grupowe od 2012r., stosując techniki zwiększające samoświadomość i uwalniające napięcia z ciała.
Do tej pory współpracowała z takimi organizacjami jak Kluby Rozwoju Osobistego FUTURO, spotkania praktyków rozwoju osobistego MeetPro, SKN Rozwoju Osobistego na SGH, asystowała na warsztatach terapeutycznych Anny Brandysiewicz.
Od 2013r. regularnie prowadzi grupowe medytacje wspierające świadome tworzenie relacji i biznesu, pomagając w transformacji szkodliwych wzorców emocjonalnych blokujących rozwój. Prywatnie artystka i zwolenniczka ekologicznego stylu życia.

dharani.pl

Moje zajęcia

Oddechowa droga do siebie – warsztat uwalniania ciała

Sala F

Ciało nie jest głupie. Gdy się gdzieś napina lub boli, próbuje Ci coś pokazać. Zawsze. Gdy to ignorujesz robi się ciężej. Gdy tego słuchasz możesz się rozwinąć i doświadczyć ulgi oraz zyskać poczucie kierunku dla siebie. Podczas warsztatów tworzę przestrzeń, w której możesz się uczyć tego JAK kontaktować się z ciałem, by rozumieć jakie sygnały […]

Warsztaty
Więcej

Uwolnij Głos

Sala F

Głos jest jak papierek lakmusowy naszego stosunku do samych siebie. Jeśli chcemy by przepływał przez ciało niezblokowany, potrzebujemy najpierw skontaktować się z naszym wnętrzem i uwolnić blokady. Gdy traktujemy siebie z miłością, nasze ciało rozluźnia się i tworzy się w nim przestrzeń na swobodną zabawę ruchem i głosem. Poszerza się gama dźwięków, do których mamy […]

Warsztaty
Więcej