speaker-info

Marta Targońska

Łagodna Bio-Energetyka / Refleksologia

Jedyny Certyfikowany Praktyk Łagodnej Bio-Energetyki i pierwsza Certyfikowana Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla w Polsce. Refleksolog. Certyfikowana Terapeutka BeBo® – trening mięśni dna miednicy certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne.

Od kilku lat interesuje się różnymi technikami pracy z ciałem. Swoją przygodę rozpoczęła od refleksologii, następnie przyszedł taniec i świadomy ruch. Dalsze poszukiwania doprowadziły ją do Łagodnej Bio-Energetyki dr Evy Reich oraz Analizy Transakcyjnej i Psychologii Pozytywnej. Interesuje się również ziołolecznictwem i dietetyką wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz wschodnim podejściem do Ciała i Ducha.

Wszystkie zdobyte umiejętności wykorzystuje w swojej praktyce łącząc elementy terapeutyczne, duchowe oraz energetyczne. Organizuje i prowadzi kursy i warsztaty wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość. Pracuje z dziećmi, dorosłymi i kobietami w ciąży.

martatargonska.pl

Moje zajęcia

Wykład z pokazem i mini warsztatem Masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich

Sala A

Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich to krótka i wspaniała technika, która dzięki delikatnemu dotykowi rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu, poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu, uzdrawia traumy i przywraca przepływ energii. Każdy może nauczyć się go wykonywać. Dla niemowląt, dzieci i dorosłych. W trakcie wykładu opowiem o historii powstania i zastosowaniu Łagodnej Bio-Energetyki oraz Masażu Dotyk […]

Wykłady
Więcej

Przez stopy do zdrowia – praktyczne techniki przywracania równowagi za pomocą refleksologii stóp

Sala D

Refleksologia to holistyczna, traktująca człowieka, jako jedność duszy, ciała umysłu i emocji, skuteczna i bezpieczna metoda terapii znana już w starożytnych Chinach oraz Egipcie. Polega ona na przywróceniu równowagi organizmu poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, twarzy, uszach, głowie czy dłoniach, które mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. Poprzez […]

Warsztaty
Więcej