speaker-info

Paweł Szlachta

MA-URI®

6 lat temu, z pasji a może raczej z miłości, płynącej z głębi serca, postanowiłem podążać ścieżką MA-URI® Healing Arts. Jako pasjonat pracy z ciałem oraz medytacji dynamicznej w tańcu odkryłem potencjał człowieka i jego nieograniczone możliwości tworzenia.
Zamiłowanie do tej sztuki zaprowadziao mnie do Nowej Zelandii, gdzie u boku rdzennego maorysa Hemiego Foxa mogłem zdobywać przekazywaną wiedzę.
Dziś jestem certyfikowanym trenerem oraz prowadzę samodzielną praktykę pracy z ciałem MA-URI® Healing Arts.
Kreuję swoją szczęśliwą rzeczywistosć zachowując balans we wszystkich obszarach mojego życia. Aby lepiej wsłuchać się w potrzeby ludzi, rozpoznać ich ukryte pragnienia podjąłem naukę na kierunku studiów Psychologia Procesu.
Wiem, że każdy może oswoić swoje lęki, pozbyć się ograniczeń i rozpocząć w pełni swoje, nowe życie : ).
ma-uri.training

Moje zajęcia

MA-URI Navigate Your Life

Sala A

Wprowadzenie do maoryskiej sztuki pracy z ciałem. MA-URI® to holistyczny system uzdrawiania wywodzący się ze szkoły polinezyjskich nawigatorów. Według MA-URI® cała wiedza potrzebna do samo-uzdrawiania znajduje się w nas samych. MA-URI® uczy technik i narzędzi, które pozwalają dokonać głębokiej osobistej przemiany i uwolnić się od traum i przekonań, które nam nie służą. Pokaz pracy z […]

Wykłady
Więcej

MA-URI Navigate Your Life – Cała mądrość jest w nas

Sala E

Jeśli szukasz sposobu wsłuchania się w siebie, jeśli pragniesz dotrzeć do najgłębszych pokładów kreatywności i wewnętrznej mocy, jeśli chcesz odkryć głęboką mądrość serca i sens życia… Otwórz się na proces przekraczania, odkrywania swojego wewnętrznego MISTRZA, NAVIGATORA. Taniec Albatros to metoda dynamicznej medytacji, która pozwala doświadczać siebie poprzez ciało, oddech, intencję, Serce. Poruszając ciało będziemy w […]

Warsztaty
Więcej