speaker-info

Renata Rakoczy

Pilates

Magister fizjoterapii oraz zarządzania, instruktor rekreacji ruchowej MENiS trzech specjalizacji: fitness, kinezygerontoprofilaktyka oraz trening siłowy.

Instruktor Pilates Instytutu Michaela Kinga, nauczyciel jogi klasycznej OM Joga Classic School.

Szkoleniowiec i mastertrener w Szkole Fitnessu OPEN MIND.

Specjalizuje się w prozdrowotnych i mentalnych formach aktywności fizycznej. Na co dzień pracuje z pacjentami cierpiącymi szczególne na dolegliwości bólowe kręgosłupa, prowadzi pilates, jogę, zajęcia zdrowego kręgosłupa, terapeutyczne zajęcia dla Seniorów, kobiet w ciąży, organizuje warsztaty edukacyjno-ruchowe dla swoich podopiecznych.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, konwencjach, warsztatach i konferencjach naukowych.

Prywatnie mama cudownej trójki. Pasjonatka zdrowego odżywiania, wędrówek wysokogórskich oraz owczarków niemieckich.

„Jestem szczęśliwa, że mogę kształtować dobre nawyki wśród swoich podopiecznych i obserwować jak ten proces wpływa nie tylko na ich postawę”.

Moje zajęcia

Reedukacja posturalna w oparciu o metodę Pilates

Sala E

Czy wiesz, że ustawienie miednicy ma wpływ na ułożenie kręgosłupa, a ułożenie stóp wpływa na ustawienie bioder? Wykorzystując zasady ruchu w metodzie Pilates dowiesz się jak prawidłowo ułożyć stopy, kolana, biodra, miednicę oraz kręgosłup, aby nie doprowadzać do przeciążeń w obrębie aparatu kostno-stawowo-mięśniowego oraz efektywnie wpływać na postawę każdego dnia.

Warsztaty
Więcej

Pilates- prawdziwa siła od środka

Sala B

Celem wykładu jest przybliżenie zagadnień kluczowych dla metody Pilates. Dowiesz się, dlaczego prawdziwa siła pochodzi od środka? Pomocne w tym, będą zagadnienia dotyczące stabilizacji kompleksu lędźwiowo-biodrowo-miednicznego.

Wykłady
Więcej