Informacje dla uczestników festiwalu

Informacje logistyczne:

System zapisów na warsztaty zostanie zamknięty w 21 maja o 14:00.

Swoje rezerwacje możesz sprawdzić na po zalogowaniu się do panelu https://panel-fspzc.pl

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/2763383393688128/ Publikujemy aktualne informacje, możesz też poszukać tu wspólnego transportu z innymi uczestnikami.

REJESTRACJA:

Do rejestracji niezbędne jest okazanie dowodu osobistego! Nie wysyłamy biletów.

Godziny pracy punktu rejestracji:

Piątek: 17:00 – 21:00 (od 17:30 do 18:00 w punkcie rejestracji będzie kilka osób, później i w kolejnych dniach tylko jedna osoba, proszę uwzględnij, że możesz chwilę czekać w kolejce).

Sobota: 7:30 – 21:00

Niedziela 7:45 – 18:00

DOJAZD:

Dom Kultury Młyniec, ul Pilotów 3, Gdańsk Zaspa
Przed obiektem znajdują się darmowe miejsca parkingowe.
Dojazd z najbliższej stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz:
A. Przesiadka w kolejkę SKM do stacji Gdańsk Zaspa – to jedna stacja + ok 5 minut pieszo
B. Spacer 1,7km (ok 20 minut)

CO ZABRAĆ?

Koniecznie zabierz wygodne i nie krępujące ruchów ubrania na zmianę (na niektórych warsztatach można się zgrzać, więc warto zabrać koszulki na przebranie), zabierz też koc potrzebny na niektóre warsztaty. Jeśli masz swoją matę do jogi zachęcamy do jej zabrania, gdyż nie mamy ich za dużo

JEDZENIE:

Na terenie festiwalu będzie działać (w sobotę i niedzielę) punkt cateringowy, w który będzie można zakupić wegańskie posiłki i przekąski, dostępny jest też punkt z wrzątkiem (samoobsługa, brak kubków, jeśli chcesz skorzystać zabierz swój zamykany kubek). Niedaleko miejsca festiwalu znajduje się sklep spożywczy i warzywniak.

NOCLEG:

NIE oferujemy noclegu.

W pobliżu znajduje się schronisko młodzieżowe: ssm.gda.pl/ssm-grunwaldzka.php

SZATNIE:

Do dyspozycji będą dwie nieduże szatnie (damska i męska). Szatnie nie posiadają szafek i są one ogólnodostępne – nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy w nich pozostawione.

WARSZTATY:

Jeśli zapisałeś/aś się na warsztaty koniecznie staw się przed salą najpóźniej na 7 minut przed rozpoczęciem warsztatu, 5 minut przed rozpoczęciem warsztatu Twoja rezerwacja przepada!
System zapisów na warsztaty uruchomimy 27 lutego o 22:00, a zostanie zamknięty 21 maja o 14:00, po tym czasie nie będzie możliwości zapisu na warsztaty. W panelu możesz sprawdzić na jakie warsztaty jesteś zapisany/a. Nie ma możliwości na miejscu sprawdzenia tego przez obsługę!

Panel zapisów na warsztaty: https://panel-fspzc.pl

Na miejscu będą wywieszone kartki z programem otrzymasz tez gazetkę z programem.

“LISTA ZWYKŁA”

Do zapisów na maksymalnie 4 warsztaty (jeśli jesteś na tej liście musisz zjawić się na 8 minut przed warsztatem na sali warsztatowe, brak pojawienia się na sali 5 minut przed warsztatem powoduje anulacje Twojego zapisu i brak możliwości uczestnictwa w warsztacie)

“LISTA REZERWOWA” – Działa tylko online do czasu zamknięcia systemu zapisów

Jeśli zapiszesz się na 4 warsztaty (na listę zwykłą) i zależy Tobie bardzo na jakimś warsztacie możemy na niego (i opcjonalnie na jeszcze jeden) zapisać się na “listę rezerwową”, co w przypadku gdy w systemie internetowym (do 2 października) zwolni się miejsce na dany warsztat bo ktoś z niego zrezygnuje, automatycznie wskoczysz na listę zwykłą na 2 dni, dostaniemy maila i masz 2 dni aby z jakiegoś warsztatu się wpisać (aby nie przekroczyć limitu 4 warsztatów na zapisy listy zwykłej), jeśli w ciągu 2 dni tego nie zrobisz rezerwacja przepada.

“LISTA DODATKOWA” – Działa tylko na miejscu festiwalu”

Możesz zapisać się na dwa warsztaty na listę dodatkowo. Przy rejestracji otrzymasz dwie “przepustki” czerwoną (wyższy priorytet) i żółtą (niższy priorytet) które musisz podpisać swoim imieniem i nazwiskiem (czytelnie drukowanymi literami). W przypadku wolnych miejsc na danym warsztacie 5 minut przed rozpoczęciem warsztatu będziemy wyczytywać nazwiska z listy dodatkowej, pierwsze osoby które zgłoszą się po wyczytaniu ich nazwiska i pokazaniu “czerwonych przepustek” wchodzą na dany warsztat, w dalszej kolejności wyczytane osoby z “żółtą przepustką”. Może być konieczne okazanie dowodu osobistego!

Serdeczna prośba – zanim napiszesz z pytaniem, sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi na stronie swiadomosc-ciala.pl/najczesciej-zadawane-pytania/ lub na wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/2763383393688128/

Z góry dziękuję za wyrozumiałość.