Warunki zapisu na warsztaty:

Możesz zapisać się na 4 warsztatów.

Uwaga: Wszystkie warsztaty na salach A i B są bez zapisów! 🙂 Na wykłady nie ma zapisów.

Zapisy nie dają gwarancji uczestnictwa w warsztatach.
Listę warsztatów na które zostałeś/aś zapisany/a możesz zobaczyć po zalogowaniu w panel: panelfspzc.pl
10 minut przed rozpoczęciem warsztatów sprawdzamy obecność i wpuszczamy na salę, w przypadku braku obecności na 5 minut przed rozpoczęciem Twoja rezerwacja przepada.
Jak się zapisać na warsztaty? Po zaksięgowaniu płatności za festiwal masz możliwość rejestracji na warsztaty w panel. W dniu 4.03.2019 o 22:30 uruchomimy system zapisów na warsztaty w salach C-F. Zapisywać się można do 2.04.2019 godziny 22:00, zapisy po tym czasie nie będą możliwe i uwzględniane i nie będziesz miał/a możliwości uczestnictwa w warsztatach na zapisy!

ZAPISY NA WARSZTATY:

Jeśli zapisałeś/aś się na warsztaty w salach C-F koniecznie staw się przed salą na 10 minut przed rozpoczęciem warsztatu, 5 minut przed rozpoczęciem warsztatu Twoja rezerwacja przepada!
System zapisów na warsztaty zostanie zamknięty w czwartek o 22:00, po tym czasie nie będzie możliwości zapisu na warsztaty w salach C-F! W panelu możesz sprawdzić na jakie warsztaty jesteś zapisany/a. Nie ma możliwości na miejscu sprawdzenia tego przez obsługę!
Panel zapisów na warsztaty: panelfspzc.pl
Na wydarzenia na sali A i B nie ma zapisów, jednak na warsztat w sobotę wieczorem w sali A: „WytańczTo! Wprowadzenie do praktyki 5Rytmów®” nie ma możliwości wejścia po rozpoczęciu warsztatu!
Sala A pomieści do ok 200 osób (nigdy nie zabrakło miejsca), sala B do 45 osób (decyduje kolejność wejścia, nie ma możliwości rezerwacji miejsca).
Na miejscu otrzymasz drukowaną gazetkę z programem.

„LISTA ZWYKŁA”: Do zapisów na maksymalnie 4 warsztaty (jeśli jesteś na tej liście musisz zjawić się na 10 minut przed warsztatem na sali warsztatowe, brak pojawienia się na sali 5 minut przed warsztatem powoduje anulacje Twojego zapisu i brak możliwości uczestnictwa w warsztacie)

„LISTA REZERWOWA”: Jeśli zapiszesz się na 4 warsztaty (na listę zwykłą) i zależy Tobie bardzo na jakimś warsztacie możemy na niego (i opcjonalnie na jeszcze jeden) zapisać się na „listę rezerwową”, co w przypadku gdy w systemie internetowym (do 7 września) zwolni się miejsce na dany warsztat bo ktoś z niego zrezygnuje, automatycznie wskoczysz na listę zwykłą na 2 dni, dostaniemy maila i masz 2 dni aby z jakiegoś warsztatu się wpisać (aby nie przekroczyć limitu 4 warsztatów na zapisy), jeśli w ciągu 2 dni (jednak nie później niż do 4 kwietnia godziny 21:00) tego nie zrobisz rezerwacja przepada.

„LISTA DODATKOWA”: Możesz zapisać się na trzy warsztaty na listę dodatkowo. Przy rejestracji otrzymasz dwie „przepustki” czerwoną (wyższy priorytet) i żółtą (niższy priorytet) które musisz podpisać swoim imieniem i nazwiskiem (czytelnie drukowanymi literami). W przypadku wolnych miejsc na danym warsztacie 5 minut przed rozpoczęciem warsztatu będziemy wyczytywać nazwiska z listy dodatkowej, pierwsze osoby które zgłoszą się po wyczytaniu ich nazwiska i pokazaniu „czerwonych przepustek” wchodzą na dany warsztat, w dalszej kolejności wyczytane osoby z „żółtą przepustką”. Może być konieczne okazanie dowodu osobistego!

Serdeczna prośba – zanim napiszesz z pytaniem, sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi na stronie https://swiadomosc-ciala.pl/faq/ lub na wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/2763383393688128/
Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.