Ecstatic Dance

Sala A

CZYM JEST ECSTATIC DANCE?
Ecstatic dance jest warsztatem tanecznym praktykowanym na całym świecie przez różnych ludzi których łączy jedna pasja – miłość do tańca. Taniec nie zna ograniczeń wiekowych, kulturowych czy społecznych. Taniec znamy wszyscy – mamy go w swoim ciele, w genach. Ecstatic Dance nazywany jest także tańcem transowym czy medytacją w ruchu. Ma on korzenie w tradycjach szamańskich, gdzie wszyscy jesteśmy członkami jednego tanecznego plemienia.
Podczas Ecstatic Dance unikalna muzyka dobrana przez doświadczonego DJ-a zabierze nas w przepiękna intencyjną podróż taneczną. To właśnie uważnie dobrana muzyka będzie naszym przewodnikiem i poprowadzi nas w wysoko wibracyjną przestrzeń. Różnorodne rytmy z całego świata zainicjują spontaniczny taniec poprzez który rozluźnimy ciało, uwolnimy utkwione emocje, doświadczymy siebie oraz nawiążemy autentyczny kontakt z otoczeniem. Muzyczny trans często prowadzi do naturalnych stanów radości, ekstazy, lekkości bycia.
Jeśli jesteście miłośnikami świadomego tańca z pewnością spodoba wam się ta znana i ceniona na całym świecie forma spotkań tanecznych.
Tu filmik gdzie dowiesz się więcej o Ecstatic Dance:
youtube.com/watch?v=RTnRHkMChbI

PROSTE ZASADY ECSTATIC DANCE:
*Poruszaj się jak chcesz i czujesz.
*Szanuj siebie i innych.
*Nie rozmawiamy na parkiecie.
*Ecstatic Dance jest wolny od używek.
*Tańczymy boso (lub w skarpetkach).

Warsztaty