Warsztat metodą Alexandra Lowena

Sala C

„Bioenergetyka to przygoda w odkrywaniu siebie. Różni się od podobnych metod eksploracji siebie, poprzez próbę zrozumienia ludzkiej osobowości w kategoriach ludzkiego ciała. Większość wcześniejszych poszukiwań skupiała się na umyśle. ”

Alexander Lowen

Analiza Bioenergetyczna to nurt psychoterapii uwzględniający ciało. Została stworzona przez światowej sławy psychiatrę Alexandra Lowena.
„Jesteś swoim ciałem” zatem wszystkie konflikty wewnętrzne zapisane są w ciele. Dwa te światy, psychiki i ciała, nawzajem się przenikają. „Bioenergetyka” to przygoda w ustanawianiu nowej relacji ze sobą i swoim ciałem, opartej na zaufaniu i wrażliwości na siebie, co buduje pomost do empatii na innych i otaczający świat.

Analiza bioenergetyczna to doskonała forma psychoterapii, która umożliwia człowiekowi wykorzystanie swojego potencjału we wszystkich aspektach życia.

Podczas warsztatu poznasz poprzez praktykę podstawowe elementy pracy wykorzystywane w Analizie Bioenergetycznej Lowena. 

Ciekawość, otwartość i komfortowy strój. Ciekawość na poznanie siebie, otwartość na to, co przychodzi, wygodny strój, by móc eksplorować, to co się pojawi z większym komfortem.

Warsztaty