Przez stopy do zdrowia – praktyczne techniki przywracania równowagi za pomocą refleksologii stóp

Sala D

Refleksologia to holistyczna, traktująca człowieka, jako jedność duszy, ciała umysłu i emocji, skuteczna i bezpieczna metoda terapii znana już w starożytnych Chinach oraz Egipcie. Polega ona na przywróceniu równowagi organizmu poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, twarzy, uszach, głowie czy dłoniach, które mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała.

Poprzez masaż stóp możemy pobudzić, odblokować i zharmonizować cały organizm, aby utrzymać zdrowie i zapobiec chorobom. W wyniku refleksoterapii organizm odpręża się, napięcia rozluźniają się, co wpływa na przyspieszenie powrotu do zdrowia i równowagi. W trakcie zabiegu wyzwalają się wrodzone zdolności organizmu do samoregulacji, przywrócony zostaje wewnętrzny spokój i siły witalne.

W trakcie warsztatu:
• dowiesz się, czym jest refleksologia i dlaczego jest tak ważna,
• poznasz refleksologiczną mapę stóp,
• zapoznasz się z wybranymi technikami pracy na stopach.
• dowiesz się jak stosować refleksologię, aby wzmocnić organizm i odporność organizmu oraz zmniejszyć ból.
• nauczysz się wykonywać Brazylijską Technikę Palców.
Na warsztacie przekazuję wiedzę i umiejętności skutecznego stosowania refleksologii w życiu codziennym, w każdej sytuacji i na każdym etapie życia. Wszystko to okraszone dużą dawką humoru oraz nauką w atmosferze zabawy!

Warsztaty