Szamańska Podroż w Tańcu

Sala A
Podróż Szamańska to “Podróż w głąb siebie – Intencja Mojej Drogi”.
Warsztat łączący elementy Podróży Szamańskiej, ekspresji ruchowej i tańca intuicyjnego to zaproszenie do wyruszenia w odważną podróż do własnego wnętrza. Twoja intencja wyznaczy cel podróży, ciało i dźwięk to wehikuł. Dźwięk bębna szamańskiego, muzyka i ruch są potężnymi narzędziami do wewnętrznej transformacji. Zapraszają do spotkania z samym sobą, otwarcia drzwi do podświadomości, sięgnięcia poza sferę komfortu.
Bądź z nami! Stań za sobą/przy sobie, w swojej prawdzie, odważnie, kiedy – jak nie teraz? Każdy z nas zasługuje na głęboki relaks, wymasowanie całego ciała w ruchu, odpuszczenie i głęboki oddech. Każdy z nas zasługuję na poczucie harmonii pomiędzy Ciałem, Umysłem i Duszą. Każdy z nas ma wewnętrzną moc do transformacji i spełniania swoich marzeń. Razem, w połączeniu, w energii plemienia i kręgu mocy możemy głębiej, więcej, mocniej.
To czas czyszczenia, rozumienia, odpuszczania, robienia miejsca na nowe. To czas Transformacji. Poprowadzę tą praktykę dla Ciebie, będę tam z Tobą, razem na Twojej drodze.
Rozpoczniemy od ruchu, zapiszemy nasze wizje, podzielimy się nimi w kręgu, aby być usłyszanym, aby zintegrować i wiedzieć więcej.
Zapraszam z serca do wspólnej przestrzeni!

 

Warsztaty