Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich – wykład

Sala A

Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich to krótka i łatwa do nauczenia technika, która dzięki delikatnemu dotykowi obniża poziom napięć psychofizycznych i stresu, przywraca przepływ sił witalnych, pomaga w radzeniu sobie z troskami dnia codziennego, łagodzi dolegliwości bólowe.  Jest to bezpieczna technika pomagająca przepracować trudne doświadczenia życiowe nawet z najwcześniejszych okresów życia. Korzystać z niej mogą osoby w każdym wieku, od poczęcia aż do śmierci.

Można go stosować w gabinetach lekarskich i terapeutycznych, szpitalach, szkołach, biurze, w domach oraz we wszystkich innych okolicznościach, kiedy trzeba szybko i skutecznie udzielić wsparcia.

W trakcie spotkania wyjaśnię:

  • Jakie jest powiązanie między przepływem energii, emocjami, radosnymi i trudnymi doświadczeniami oraz mechanizmami obronnymi.
  • Jak różne wydarzenia życiowe zapisywane są w pamięci naszego ciała.
  • Skąd biorą się mechanizmy obronne takie, jak napięcie mięśniowe, objawy psychosomatyczne czy trudności z wyrażaniem emocji i nawiązywaniem bliskich relacji.
  • Jak poprzez delikatny dotyk można rozpuścić napięcia, przywrócić i uzdrowić wspomnienia, aby cieszyć się życiem i w pełni z niego korzystać.
  • Zapoznasz się z historią powstania i zastosowaniem masażu.

W trakcie wykładu odbędzie się pokaz Masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich.

Wykłady