speaker-info

Ada Stolarczyk

TRE®

Terapeutka pracy z ciałem, specjalizująca się w procesach redukcji stresu, oraz pracy z pamięcią komórkową ciała. Terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej ( cranio-sacral therapy), providerka TRE, autorka płyty relaksacji z wizualizacjami „Twoje ciało zna odpowiedź”, założycielka Fundacji Wyprawy Przemian z ramienia której organizuje wyjazdy w egzotyczne miejsca połączone z rozwojem osobistym (Bali, Gwatemala, Nepal) .

Od Ponad 10 lat pracująca z grupami poprzez prace z ciałem. Jako Wysokie WIbracje i Nowa Psychologia wraz z Dorotą Hołówką opracowały autorskie warsztaty pracy z integracją ciemnej strony, oraz pracy z lękiem na poziomie ciała.

Poprzez holistyczne podejście do pracy z człowiekiem pracuje tak z ciałem ( napięciem/ rozluźnieniem- pamięcią komórkową ciała), emocjami ( kontaktem/mieszczeniem), energetyką ( dbaniem o przepływ na poziomie ciała- Szkoła A. Lowena) jak i stanem ducha, oraz świadomością na poziomie odżywiania organizmu, a nie tylko zaspakajania uczucia głodu (dieta).

Moje zajęcia