speaker-info

Agnieszka Fiszer-Kosińska

Akupunktura

Terapeutka Tradycyjnej i Klasycznej Medycyny Chińskiej, Akupunkturzystka, Dietoterapeutka TCM, Praktyk autorskiej metody Akupunktury Energetycznej i przekazu energii Qi na odległość. 

Medycyny Chińskiej i Akupunktury uczyła się podczas 3,5 letniej szkoły TOMO w Gdańsku, od znakomitych polskich i zagranicznych nauczycieli (prof Li Jie, Hamid Montakab, Ping Fang, Roman Szymula, Grażyna Rogulska, Jason Robertson, Agnieszka Krzemińska, Elisa Rossi). 

Od kilku lat zgłębia tajniki szamanizmu i pracy z energią. 

Obecnie pobiera nauki Świadomej Pracy z Energią u Karla Pernulla – uzdrowiciela i rektora w Instytucie Uzdrawiania według Barbary Brennan w Oxfordzie.

Współorganizuje zdrowotne wyjazdy dla kobiet z medycyną chińską i praktyką medycznego Qi Gong “Kobieta w Harmonii i Zdrowiu” oraz liczne wykłady i warsztaty o tematyce związanej z medycyną chińską, jak stawianie baniek ogniowych, konchowanie i moksoterapia.

Mieszka na kaszubskiej wsi, gdzie prowadzi gabinet i praktykuje spokojne życie blisko ziemi i natury.

Moje zajęcia

Swobodny przepływ Qi gwarancją zdrowia. Akupunktura i moksoterapia

Sala B

Akupunktura to komplementarny protokół medyczny, który narodził się w Chinach 3000 lat temu. Metoda leczenia polega na nakłuwaniu odpowiednich punktów na ciele (punktów akupunkturowych) bardzo cienkimi igłami. W ten sposób stymulowana jest energia Qi (czyt. czi), czyli nasza siła życiowa. Na wykładzie przybliżę działanie akupunktury i moksybucji (terapii ciepłem) w kontekście przepływu Qi przez poszczególne […]

Wykłady
Więcej