speaker-info

Agnieszka Fiszer

Akupunktura

Jestem współczesną Medicine Woman, terapeutką Medycyny Chińskiej, akupunkturzystką, terapeutką medycyny energetycznej, coachem Świadomej Energetyki Człowieka (Conscious Energetics Coach), Dietoterapeutką TCM.
Medycyny Chińskiej i Akupunktury uczyłam się podczas 3,5 letniej szkoły TOMO w Gdańsku, od znakomitych polskich i zagranicznych nauczycieli.
Moksoterapia – terapia ciepłem jest nieodłączną częścią medycyny chińskiej i każdego dnia towarzyszy mi w gabinecie, obok akupunktury, bańkoterapii i pracy z energią.
Medycyny psycho-energetycznej uczyłam się w 2-letniej szkole Karla Prenull’a zdobywając tytuł Conscious Energetics Coach.
Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się w gabinecie, na licznych wykładach, warsztatach i retreatach dla kobiet. Mieszkam na kaszubskiej wsi, gdzie praktykuję spokojne życie blisko Ziemi i Natury.

Moje zajęcia

Swobodny przepływ Qi gwarancją zdrowia. Akupunktura i moksoterapia

Sala B

Akupunktura to komplementarny protokół medyczny, który narodził się w Chinach 3000 lat temu. Metoda leczenia polega na nakłuwaniu odpowiednich punktów na ciele (punktów akupunkturowych) bardzo cienkimi igłami. W ten sposób stymulowana jest energia Qi (czyt. czi), czyli nasza siła życiowa. Na wykładzie przybliżę działanie akupunktury i moksybucji (terapii ciepłem) w kontekście przepływu Qi przez poszczególne […]

Wykłady
Więcej