speaker-info

Agnieszka Sadraei

Shiatsu

Terapeutka z dyplomem Shiatsu Zen po studiach w London Shiatsu College i z długoletnią praktyką Qi Gong i medytacji. Jestem członkiem The Shiatsu Society UK i uczyłam się od nauczycieli którzy pracowali z Shizuto Masunagą, twórcą Shiatsu Zen i jego uczennicą Pauline Sasaki, twórczynią Quantum Shiatsu. Osiągnięcie dyplomu wymagało pogłębionych studiów z zakresu medycyny orientalnej i zachodniej holistycznej anatomii, fizjologii i patologii. W Shiatsu specjalizuję się w pomocy w chorobach kobiecych i przewlekłych wykorzystując energię Cudownych Merydianów.

Jestem też nauczycielką Qi Gong Shibashi z linii Sifu Wing Cheung i Pre-Heaven Movement. Praktykuję i uczę medytacji Mindfulness w ruchu.

Fascynuję się zdolnością samo-regulacji i leczenia ludzkiego organizmu i promuję podejście do procesu zdrowienia jako integracji fizyczno-intelektualno-emocjonalnej i duchowej przez pracę z ciałem. Aby wykorzystać w pełni swoją wiedzę i doświadczenie stworzyłam autorską metodę pracy z ciałem zwaną Somatycznym Coachingiem Transformacyjnym, który łączy terapię Shiatsu, elementy medytacyjnego ruchu Qi Gong i breathwork i wsparty jest praktyką wywodzącą się z neurolingwistyki zwaną Clean Language (Czysty Język), której uczyłam się od jej twórcy, Nicka Pole. W czasie wolnym uwielbiam tańczyć, wymyślać ćwiczenia na relaksację ciała, a także warsztaty lecznicze oparte na pryncypiach i filozofii Qi Gong. Moją pasją jest promocja Shiatsu jako wszechstronnej holistycznej i naturalnej terapii harmonizującej i leczniczej więc organizuję i prowadzę spotkania Trójmiejskiego Klubu Shiatsu Family.

Moje zajęcia

Shiatsu – wykład

Sala B

Shiatsu to forma pracy z ciałem rozwinięta w Japonii w XX wieku. Wywodzi się z masażu Anma, praktykowanego przez niewidomych przez ponad 1000 lat, i ma swoje korzenie w starożytnej medycynie chińskiej. Namikoshi Shiatsu była pierwszą i wciąż najpopularniejszą w kraju swojego powstania, szkołą Shiatsu. Namikoshi, twórca tego modelu, kładł największy nacisk na fizyczną stronę […]

Więcej

Shiatsu dla Rodziny i dobrych Relacji – Klub Shiatsu Family

Sala D

Shiatsu, nazywane akupunkturą bez igieł, jest japońską sztuką uzdrawiania poprzez dotyk, polega na uciskach głównie kciukiem i dłonią wzdłuż przebiegu kanałów energetycznych w ciele. Warsztaty masażu Shiatsu prowadzimy w oparciu o autorski projekt Stefana Poprawy – Klub Shiatsu Family. Regularnie spotykamy się na praktycznej nauce masażu w kilku miejscach w Polsce, m.in. w Trójmieście. Warsztaty […]

Warsztaty
Więcej