speaker-info

Aleksandra Viduta

Tantra

Współzałożycielka Polskiej Wspólnoty Świętej Seksualności. Tantry doświadczyła wpierw jako niezwykłego przepływu energii ze swym partnerem, by później świadomie oddać się zgłębianiu tej dziedziny życia: uczyła się i asystowała u wielu nauczycieli tantry, szamanizmu, pracy z oddechem i z emocjami.

Mgr komunikacji społecznej UJ, absolwentka Szkoły Rozwoju Świadomości w Rørvig, w Danii.  Działała w teatrze ruchu “Cynada” Bożeny Eltermann. Członkini kolektywu artystycznego “Dzika Banda”.  Wraz z synem aktywnie spędziła pół roku w brazylijskiej wspólnocie Santo Daime, gdzie m.in. trzymała przestrzeń podczas ceremonii ze świętymi roślinami.

Pracuje zarówno na ciele energetycznym jak i na powięzi (tkance głębokiej). Oferuje sesje i masaże tantryczne dla kobiet i mężczyzn, rozbrajanie (de-armouring) miednicy, które pomaga uwolnić traumy, urazy i frustracje seksualne. Zaprasza także sesje wprowadzenia w Tantrę oraz sesje oddechowe i medytacje dynamiczne uwalniające zblokowane w ciele emocje. Prowadzi warsztaty pracy z ciałem i seksualnością oraz ceremonie Kakao.

 

Kontakt: viduta@gmail.com,

fb: Ola Viduta

Moje zajęcia