speaker-info

Alfonso Cazenave

Masaż Tajski

Pasjonat pracy z ciałem. Doświadczony terapeuta i międzynarodowy nauczyciel masażu tajskiego. Certyfikowany “Structural Bodyworker” wg Anatomy Trains. Nauczyciel jogi.

Na co dzień masuje w Warszawie, w Przestrzeni na Przepływ, której jest współzałożycielem.

Wierzy w holistyczne podejście do człowieka i w moc świadomego dotyku.

Praca z ciałem odmieniła jego życie, dlatego uwielbia się dzielić tym dobrem – jako terapeuta i jako nauczyciel. Studenci cenią go za zaangażowanie, szczerość, precyzję, dostępność i poczucie humoru.

Moje zajęcia

Współczesny Masaż Tajski: wolność, płynność, precyzja

Sala A

Współczesny Masaż Tajski (WMT) to autorska interpretacja masażu tajskiego łącząca tradycje wschodnie z nauką zachodnią. Głównymi filarami WMT są: —różne nurty masażu tajskiego —masaż dynamiczny —Osteothai —Wuo Tai —meridiany powięziowe Anatomy Trains W zależności od potrzeb wykorzystuję również elementy z terapii czaszkowo-krzyżowej, uwalniania powięziowego, masażu wisceralnego itd. WMT bazuje na podejściu holistycznym do człowieka i […]

Pokaz
Więcej

Bezwysiłkowy Masaż Tajski

Sala F

Podczas tego warsztatu poznacie wybrane “bezwysiłkowe” techniki, które rzadko są przedstawiane na podstawowych kursach masażu tajskiego. Dowiecie się, jak wykorzystać grawitację, żeby Wasza praca była skuteczna przy minimalnym zużyciu energii i przyjemna zarówno dla osoby masowanej, jak i dla masującej. Będziemy posługiwać się m. in. stopami i łokciami, żeby rozluźnić nogi, biodra, plecy i barki.

Warsztaty
Więcej