speaker-info

Alicja Sonya Bednarek

Kobiecość

Jest jedną z pionierek współczesnej kobiecej duchowości w Polsce. Jest autorką projektu Piersi Bogini i prowadzi w Warszawie Świątynię Shakti. Zwolenniczka zmiany dotychczasowego paradygmatu roli kobiecości. Uważa, że przebudzając kobiecość, jej czystą esencję, mądrość i piękno, będziemy nie tylko świadkami jej odrodzenia, ale także powrotu jej harmonii z męskością. Od 2010 roku prowadzi warsztaty inspirowane hinduską tantrą. Są skierowane do kobiet, ale część z nich także do mężczyzn, którzy pragną żyć w pięknie swej prawdy.
Od lat zgłębia tantryczną ścieżkę Shakti, studiowała Tantrę Serca i Lomi Lomi Nui. Jej przewodnikiem i inspiracją są nauki przepięknych kobiet: Chameli Ardagh, Sally Kempton i Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, a także nauki Osho. Wypowiada się na łamach polskiej prasy (Sens, Zwierciadło), portali (zwierciadlo.pl), czy w programach telewizyjnych jak TV4‚ ‘mała Czarna’ i radiowych (PR Trójka, Tok FM).

namietnaobecnosc.pl

Z miłości do zapachów kwiatów, ziół i drzew prowadzi także manufakturę naturalnych świec i perfum Suryani Alchemy. Właśnie w nich na dłużej zatrzymuje ich ulotny aromat, aromaterapeutyczne i magiczne właściwości. Więcej informacji znajdziesz na suryani.com.pl

Moje zajęcia