speaker-info

Alicja Sonya Bednarek

Kobiecość

Tantryczna Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

Jest jedną z pionierek współczesnej kobiecej duchowości w Polsce. Od 2010 roku prowadzi warsztaty inspirowane tantryczną ścieżką Shakti. Są skierowane głównie do kobiet, ale czasem również także dla mężczyzn. Wywiady z nią ukazały się w czasopismach Zwierciadło, Sens czy Uroda Życia. Była gościem audycji radiowych w Trójce Polskiego Radia, Tok FM i Zet Chilli oraz programu ‘mała Czarna’ w TV4.

Uważa, że świat jest stęskniony kobiet, pielęgnujących swą dojrzałą i przebudzoną kobiecość, dla siebie, dla powrotu jej harmonii z męskością i dla dobra nas wszystkich.

Z miłości do zapachów kwiatów, ziół i drzew prowadzi także manufakturę naturalnych świec i perfum Suryani Alchemy. Właśnie w nich na dłużej zatrzymuje ich ulotny aromat, aromaterapeutyczne i magiczne właściwości.

namietnaobecnosc.pl
tanczacakali.pl

Moje zajęcia

Z Chwili Na Chwilę

Sala C

Gdybym miała wskazać co jest pierwszą super mocą kobiecości, powiedziałabym, że odczuwanie, ponieważ to ono otwiera przejście do jej kolejnych darów, czy mądrości. Zatem, gdy wchodzimy na tą ścieżkę bardzo ważne jest pielęgnowanie swojej umiejętności ulegania przepływowi chwili. A to oznacza pozwolenie sobie na odczuwanie emocji i wrażeń w swoim wnętrzu, bez odruchu poprawiania i […]

Warsztaty
Więcej

Sekrety Twoich Piersi

Sala E

Podczas tego spotkania będziesz miała możliwość pełniej poczuć swoje piersi, w czuły, głęboki i super uważny sposób. Kobiece piersi to często zaskakująco mało poznana część naszego ciała, a tworzą prawdziwe epicentrum kobiecej egzystencji. Są poszerzeniem serca, więc ciepły kontakt z nimi nie tylko je uzdrawia, ale także otwiera na większy przepływ miłości. Tej cudownie pielęgnującej […]

Warsztaty
Więcej