speaker-info

Ananda Kumar

Holistic Rebalancing Massage

Ananda jest joginem, nauczycielem i uzdrowicielem skoncentrowanym na dobrostanie, połączeniu z wewnętrzną esencją poprzez zrównoważenie energii, ciała, umysłu i emocji.
W 2005 roku, po latach doświadczeń z intuicyjnym uzdrawianiem, rozpoczął naukę i praktykowanie technik uzdrawiania z czołowymi nauczycielami w społecznościach Osho (Pune) i Auroville w Indiach.
Ukończył treningi różnorodnych technik z zakresu pracy z ciałem, umysłem i energią takich jak: refleksologia, hipnoterapia, Watsu & OBA, uzdrawianie praniczne , Reiki, Alchemia Dotyku, Varma. Aktualnie udziela indywidualnych sesji, prowadzi odosobnienia medytacyjne i treningi w Indiach, Wietnamie i Europie. Ananda Kumar chyli czoła przede wszystkimi nauczycielom, których spotkał w swoim życiu jak i przed samą tajemnicą życia. Ludzie odczuwają w obecności Anandy wysokie wibracje światła, miłości i potężnej energii.

facebook.com/AwarenessAndLove

Moje zajęcia

Self Love – Ananda Kumar

Sala C

Wyraź to, co niewyrażone, zmień to, co można zmienić, zaakceptuj to, czego nie możesz zmienić. Poznaj swoje potrzeby, przekonania i wzmocnij swoją obecność. Podczas warsztatów poznasz proste i praktyczne narzędzia do integracji w codzienny życiu dla przejrzystości, przepływu i zdrowia. Nauczysz się medytacji i ćwiczeń, które pomogą Ci połączyć ciało i umysł.

Warsztaty
Więcej

Masaż Holistic Rebalancing Massage

Sala A

HRB jest niezwykle skutecznym narzędziem przywracania równowagi ciała i umysłu. Jest to technika łącząca elementy masażu powięziowego, uwolnienia stawów, pracy z tkanką łączną, pracy z energią, refleksologią, technikami Vital Varma (punktów Varma/Marma), pracy z oddechem, świadomością ciała i medytacją. Technika ta zawiera pięć rodzajów dotyku wspierającego i równoważącego pięć elementów naszego systemu: wodę, ogień, powietrze, […]

Wykłady
Więcej