speaker-info

Aneta Paluszkiewicz

Joga Kundalini

JESTEM … zawodową menadżerką, z duszą jogina, nauczycielką Jogi Kundalini, instruktorką terapii przez sztukę, instruktorką pilates core, wolontariuszką w hospicjach, pasjonatką podróży, miłośniczką fotografii, kolekcjonerką dobrych chwil oraz drobnych radości, celebrującą życie takim, jakim jest.

 

Przez ponad 23 lata pracowałam w korporacjach, z czego ok.18 lat na stanowiskach menadżerskich. Byłam dyrektorem w centrach obsługi klientów, audytorem i pełnomocnikiem zarządów ds. jakości.

Po zakończeniu pracy w korporacji zostałam menadżerką Akademii Świadomego Człowieka, następnie współtworzyłam centrum rozwojowe również w Gdańsku.

 

Obecnie prowadzę własną działalność, regularne zajęcia i warsztaty jogi i arteterapii, gdyż chcę się z Wami podzielić tą piękną i skuteczną praktyką, którą Wam z całego serca polecam i dzięki której przez cały czas się uczę i rozwijam.

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.centrumtuiteraz.pl/ja-jestem/

www.centrumtuiteraz.pl/idea-i-wartosci/

 

Do zobaczenia podczas Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem

Tu i Teraz. Harmonia ciała, serca i umysłu.

Aneta Paluszkiewicz

www.centrumtuiteraz.pl

facebook.com/CentrumTuiTeraz

 

Moje zajęcia

DobroStan – poranne zajęcia Jogi Kundalini

Sala E

Joga Kundalini to coś znacznie więcej niż ćwiczenia. Jest to praktyka głęboko transformująca, oczyszczająca i wzmacniająca. Podczas Festiwalu Świadomej pracy z Ciałem zapraszamy na poranne zajęcia podczas, których skupimy uwagę na swojej wewnętrznej mocy, po to, żeby sobie przypomnieć o naszym naturalnym stanie obfitości, dobrostanu, miłości i szczęścia. Joga Kundalini zawiera wszystkie kluczowe elementy jogi: […]

Warsztaty
Więcej