speaker-info

Aneta Paluszkiewicz

Joga Kundalini

JA JESTEM … zawodową menadżerką, z duszą jogina, nauczycielką Jogi Kundalini, instruktorką terapii przez sztukę, instruktorką pilates core, wolontariuszką w hospicjach, pasjonatką podróży, miłośniczką fotografii, kolekcjonerką dobrych chwil oraz drobnych radości, celebrującą życie takim, jakim jest.
Przez ponad 23 lata pracowałam w korporacjach, z czego ok.18 lat na stanowiskach menadżerskich. Byłam dyrektorem w centrach obsługi klientów, audytorem i pełnomocnikiem zarządów ds. jakości.

Po zakończeniu pracy w korporacji zostałam menadżerką Akademii Świadomego Człowieka, następnie współtworzyłam centrum rozwojowe również w Gdańsku.
Obecnie prowadzę własną działalność, regularne zajęcia jogi i warsztaty jogi i arteterapii.
Od kilku lat praktykuję Jogę Kundalini.

W 2015 roku Ukończyłam kurs nauczycielski, następnie kurs dla instruktorów jogi dla Kobiet w ciąży.
Kurs był dla mnie najcenniejszą inwestycją we własny rozwój, a joga przynosi efekty w moim codziennym życiu. W 2018 skończyłam kurs arteterapii w Akademii Terapii Ekspresyjnych. Sztuka i kreacja pełni ważną rolę w moim życiu, daje mi dużo przyjemność i podobnie jak joga, jest jednym z narzędzi w moim własnym rozwoju i poszerzaniu świadomości.
Prowadzę zajęcia, gdyż chcę się z Wami podzielić tą piękną i skuteczną praktyką, którą Wam z całego serca polecam i dzięki której przez cały czas się uczę i rozwijam.
Aneta Paluszkiewicz
Tu i Teraz. Harmonia ciała, serca i umysłu.

facebook.com/CentrumTuiTeraz

Do zobaczenia na macie!

Moje zajęcia

Spokój w Sercu – Poranne zajęcia Jogi Kundalini

Sala E

Joga Kundalini to coś znacznie więcej niż ćwiczenia. Jest to praktyka głęboko transformująca, oczyszczająca i wzmacniająca. Zajęcia dostosuję do grupy, więc nie jest ważne jakie masz doświadczenie w jodze, ile masz lat, czy w jakiej jesteś kondycji. Podczas zajęć poćwiczymy (asany są ułożone w zestawy), zrelaksujemy się i pomedytujemy, korzystając z mantr, mudr i świadomego […]

Warsztaty
Więcej