speaker-info

Bartosz Zadurski

Emocje w ciele / Automasaż powięziowy

Terapeuta strukturalnej pracy z ciałem, nauczyciel masażu powięziowego, trener świadomej pracy z ciałem, dyrektor Instytutu Holistycznej Pracy z Ciałem Zango. Od wielu lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym, ze skupieniem na pracę z ciałem.

Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Pasjonat tańców intuicyjnych, Kontaktu Improwizacji, AcroYogi, masaży holistycznych i innych form świadomej pracy z ciałem. Organizuje m.in. warsztaty masażu i automasażu powięziowego oraz ten festiwal 😉

BartoszZadurski.pl

HolisticMassage.pl

Zadurski.com

Moje zajęcia

Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe

Sala A

Warsztat ruchowy rozluźnienia ciała, pozbycia się napięć i uzyskania elastyczności i swobody ruchu.

Warsztaty
Więcej

Oficjalne zakończenie

Sala A

Anatomia emocjonalna – emocje ukryte w ciele

Sala A

Opowiem o tym jak emocje kształtują naszą strukturę ciała oraz determinują nasze zachowania. Przedstawię także praktyczne sposoby zmiany wzorców strukturalnych oraz narzędzia do pracy z emocjami poprzez ciało. Opowiem także o sygnałach które wysyła Twoje ciało, co mówi o Tobie i co mówi do Ciebie oraz jak się „wsłuchiwać” w te sygnały.

Wykłady
Więcej

Automasaż Powięziowy

Sala B

Warsztat Automasażu Powięziowego to spotkanie, na którym poznasz i doświadczysz technik automasażu powięziowego. Czym jest powięź? Jest tkanką łączną oplatającą całe nasze ciało, każdy mięsień jest przyczepiony do powięzi. To w mięśnio-powięzi gromadzą się napięcia powodujące bóle i ograniczenia zakresu ruchomości. Praca z powięzią daje niezwykle skuteczne rezultaty i często natychmiastową pomoc w pozbyciu się bólu, poprawieniu zakresu ruchomości rozciągnięcia tkanek w ciele. W trakcie warsztatu poznamy proste i skuteczne metody automasażu, który będzie wykonywany na sucho (bez olejów), w ubraniach, na matach.

Warsztaty
Więcej

Jak używać swojego ciała?

Sala B

Na warsztacie przedstawię możliwości świadomego i ergonomicznego używania swojego ciała w najpopularniejszych czynnościach dnia codziennego. Będziemy szukać różnych możliwości i jakości swobodnego i lekkiego ruchu.

Warsztaty
Więcej

Oficjalne rozpoczęcie

Sala A

Oficjalne rozpoczęcie festiwalu.

Więcej