speaker-info

Beata Przała

Trening Mięśni Dna Miednicy

Fizjoterapeutka uroginekologiczna i trenerka kobiet.
Założycielka gabinetu Femi Strefa w Krakowie, w Warszawie- terapeutka w Renort Słuchając Ciała i nauczycielka ruchu w Fizjo4life Blackroll Polska.
Studia ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a swoją przygodę z Dnem Miednicy, odkryła jeszcze przed okresem studiów. Od tamtej pory pracuje z mięśniami głębokimi, edukując i propagują zdrowie intymne.
Na co dzień, jako fizjoterapeutka uroginekologiczna pomaga m.in. w problemach związanych dysfunkcją dna miednicy, bólach miednicy, krocza, dolnych pleców, w terapii blizn, oraz w rozejściu mięśnia prostego brzucha.
Jako trenerka, prowadzi zajęcia grupowe, oraz treningi personalne. Ćwiczy z kobietami w każdym okresie życia, również w ciąży i po porodzie.
Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia, jogi, oraz miłośniczka psów.

Moje zajęcia

Jak mieć silne podstawy, czyli o Mięśniach Dna Miednicy

Sala A

Dlaczego Mięśnie Dna Miednicy są ważne? Jaką rolę pełnią i jak o nie dbać? Czemu nazywamy je Centrum Kobiecości? Jakie znaczenie mają u Mężczyzn? Co mają wspólnego ze świadomością i oddechem? Jak wpływają na Twój seks? A co jeśli dochodzi do ich dysfunkcji? Mięśnie dna miednicy, to nadal niestety temat tabu. Zapraszam na wykład, gdzie […]

Wykłady
Więcej

Miej silne podstawy Mięśnie Dna Miednicy

Sala C

Warsztat skupiony wokół Mięśni Dna Miednicy. Zobacz, a przede wszystkim poczuj, jak to jest, świadom ie komunikować z ciałem, oddychają c i napinając mięśnie głębokie. To w końcu one mięśnie dna odpowiedzialne za nasz e zdrowie intymne. Zobacz jaki wpływ ma na nie nasza postawa ciała oraz nawyki dnia codziennego. Jaka jest różnica między ćwiczeniami […]

Warsztaty
Więcej