speaker-info

Beata Rutkowska

Języku Ruchu w podejściu Laban/ Bartenieff

Tańczę od… zawsze

 

Od 11 lat pracuję w jednej z największych Szkół Tańca w Warszawie. Jestem uzależniona od uczenia siebie i innych. Nieustannie szukam nowych form wzbogacających mój warsztat i kompetencje do pracy z ludźmi. Dzielę się chętnie tym, co najpierw zaciekawiło mnie we własnej praktyce i co przyniosło mi wartościowy wgląd i zmianę.

 

Jestem zafascynowaną różnymi wymiarami tańca kreatywną duszą, pasjonatką rozwoju człowieka na przestrzeni życia, kobietą pełną entuzjazmu i ciekawości wobec świata i drugiego człowieka.

 

Skończyłam Podyplomowo Psychologię Społeczną na SWPS, kurs Praktyka i Mistrza w nurcie neurolingwistyki, akredytowany przez Chriss Hall. Przez kilka lat pracowałam jako Coach i Trener.

Obecnie łączę swoje doświadczenia z zakresu psychologii i pracy z ciałem, realizując Warsztaty Rozwojowe, oparte o narzędzia Terapii Tańcem i Ruchem (DMT) oraz Język Ruchu Labana/Bartenieff (LBMS).

Mam kilkaset godzin doświadczenia udziału w warsztatach, szkoleniach i własnej pracy terapeutycznej w zakresie DMT i LBMS. Jestem w trakcie Rocznego Kursu- Świadome Ciało i Język Ruchu w pracy indywidualnej i z grupami, afiliowanego przez WholeMovement, prowadzonego przez topowych nauczycieli- Agę Sokołowską i Karen Studd.

Moje zajęcia