speaker-info

Diana Sochacka

Joga

“Dla mnie joga to nieustanna praca nad sobą, zgłębianie zarówno swoich ograniczeń jak i możliwości. Joga pozwala mi zaakceptować wszystko takim jakim jest. Asany wprowadzają mnie w stan wyciszenia i stabilności emocjonalnej. Od pierwszego dnia kiedy stanęłam na macie joga okazała się ważnym elementem mojej codzienności. Joga pozwala mi odnaleźć w sobie spokój, harmonię duszy i ciała. Kiedy ćwiczę uwalnianiam się od ograniczeń. Najwięcej radości sprawia mi moment kiedy nauczam i czuje , że moja nauka rodzi w sobie pozytywne emocje. Pełne zadowolenia i spełnienia twarze moich uczniów dodają mi skrzydeł “

Posiadam odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Jestem nauczycielem w stopniu Junior Intermidate II nadanym mi przez Instytut Ramamani Iyengar Memorial Yoga Instytut w Punie, Indie.
Jogę według metody B.K.S. Iyengara praktykuję od 15 lat. Od tego czasu pogłębiam moją praktykę i zdobywam doświadczenie

Od 2010 roku prowadzę własną szkołę jogi CENTRUM JOGI GDAŃSK.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych warsztatach: Ritta Keller(Niemcy), Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Gabriella Giubilaro(Wlochy), Shorat Aurora (Indie )

W nauczaniu jestem precyzyjna, wyrozumiała i cierpliwa. Sekwencje ćwiczeń dobieram w taki sposób, aby praktykujący mogli odkryć potencjał swoich możliwości oraz z szacunkiem i wrażliwością do siebie mogli z niego mądrze korzystać.

Sesje jogi prowadzę w oparciu o metodę B.K.S. Iyengara, którą wyróżnia szczególna uważność na kształtowanie poprawnej postawy tak, aby przepływ energii w ciele był jednostajny i niezakłócony. Dzięki wprowadzeniu zestawu pomocy takich, jak koce, drewniane klocki, paski, wykonanie każdej pozycji jogi staje się możliwe dla wszystkich, bez względu na wiek, stan zdrowia i kondycję fizyczną.

Zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo i komfort ,moich uczniów.

Moje zajęcia