speaker-info

Dominika Hrycaj

Joga

Pierwszy w Polsce nauczyciel Prana Vinyasa® Flow Yogi (350 godzin treningów), stylu jogi certyfikowanego przez światowej sławy nauczycielkę Shiva Rea oraz Samudra Global School of Living Yoga.

shivarea.com/teacher-directory/hrycaj-dominika

Uczy Prana Vinyasa® Flow, ewolucyjnej formy jogi, skupiającej się na łączeniu ruchu ciała, uwagi i świadomego oddechu. Jest to technika, w której płynna dynamika, wykorzystująca pozycje jogiczne, pozwala na odkrywanie własnych zasobów, wyrażanie siebie i kreatywną ekspresję. Metoda korzysta z naturalnych zasobów takich jak rytmy ciała czy żywioły natury, gdzie same techniki asan są medium pozwalającym na połączenie z nimi i zanurzenie w doznawaniu własnego ja w ciele.
Należy do międzynarodowego zrzeszenia The Yoga Alliance 200RYT – Prana Flow® Teacher Program.

https://www.yogaalliance.org/TeacherPublicProfile?tid=159488

Od 11 lat zajmuje się jogą, a od 6 lat prowadzI zajęcia.
W Irlandii uzyskała dyplom instruktora AntiGravity ®Yoga w szkole twórcy tej metody, Christophera Harrisona
Ukończyła 3 letni kurs nauczycielski wg przekazu B.K.S.Iyengara.
Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system Hatha Jogi, ukończony na AZS Politechniki Częstochowskiej u prof. AWF Janusza Szopy.

Mottem Dominiki jest:

Let go of the past and the future and get present on your mat.

„Niech oddech będzie Twym nauczycielem. Poczuj przepływ prany, siły życiowej jako przebłysku stopniowo budzącej się samoświadomości. Znajdź swoje sekretne miejsce w chwili obecnej i odnajdź harmonię ciała, serca i duszy” – Shiva Rea

Moje zajęcia