speaker-info

Dorota Letkiewicz

Psychobiologia

Od zawsze fascynuje mnie Człowiek i Natura. Tak zawitała do mojego życia Refleksologia, Meridiany i Prawo Pięciu Przemian. A potem kolejne szkoły i warsztaty masażu oraz inne formy pracy z ciałem, z psychiką i sferą duchową Człowieka. Nieodłącznym elementem na tej drodze były oczywiście przeróżne procesy zmieniające świadomość moją i ludzi, którzy korzystali z moich terapii i wsparcia. I to moje ciągłe pragnienie nauki i pracy ze sobą przyniosło mi doświadczenie głębokiej transformacji i zmian, w procesie których wciąż jestem. A Los stawiał mi na drodze Cudownych Ludzi a z nimi Nowe doświadczenia i metody.

Moją pasją stała się Praca z Rodem. Pojawiła się Psychobiologia, która niezwykle transformuje świadomość. Nic już nie jest takie samo, jak było przed Akademią Psychobiologii dr Marzanny Radziszewskiej. Dzisiaj inaczej patrzę na to, co się wydarza…. A zamiana pytania: Dlaczego? na pytanie: Po co? jest codzienną Drogą do Siebie i odkrywaniem sensu wszystkich zdarzeń. Później przyszły Ustawienia Systemowe Berta Hellingera, które fascynowały mnie od dawna i dzisiaj już wiem, że to dzięki gotowości na spotkanie z samą sobą Jestem tu, gdzie Jestem. Ukończyłam Szkołę Małgorzaty Rajchert – Lewandowskiej, w której ćwiczyłam się w jeszcze bardziej ukierunkowanym czuciu. Za mną wiele ćwiczeń na przeróżnych warsztatach, w Polu Wiedzącym, transformacje, procesy, zmiany. W tej drodze, w każdej z wyuczonych metod, które teraz stosuję w pracy z klientem, jest część mnie. Wszystko ewoluuje, dostosowuje się do chwili obecnej i do tego, czego teraz potrzebuje klient, na co jest gotowy…. Podążam za tym intuicyjnie i korzystam ze wszystkiego, co zostało mi podarowane jako narzędzie, aby towarzyszyć innym w ich zmianach.

A teraz jestem Tutaj, aby towarzyszyć właśnie Tobie, w Twojej Drodze Zmian, do Siebie, do Życia. Z otwartym sercem, ze zrozumieniem, z pełną akceptacją i miłością – dla Ciebie. Nic nie jest przypadkiem i to, co dzieje się w czasie tego niezwykłego spotkania, jest uwalniające i płynie wraz z intencją działania dla dobra. Wszystko jest właściwe na dany moment i przychodzi, gdy masz wszelkie zasoby, aby do tego stanąć.

Do zobaczenia….

Moje zajęcia

Świadomość zdrowia w psychobiologii

Sala A

Dzisiaj już nikt nie ma wątpliwości, że człowiek to całość złożona z ciała, psychiki i duszy. Psychobiologia pozwala zrozumieć zależności tych trzech poziomów istnienia. Dociera do przyczyn nierównowagi, zwanej „chorobą”, które są składową konkretnych zdarzeń i odczuć emocjonalnych nie tylko naszych, ale także naszych rodziców czy dalszych przodków. Ich uświadomienie i uzdrowienie pozwalają uwolnić się […]

Wykłady
Więcej