speaker-info

Edyta Dawiskiba

Slow Jogging

Instruktorka Slow Joggingu oraz Regionalny Lider Mazowsza. Propagatorka Slow Joggingu, jako umiarkowanej aktywności dla każdego na zdrowie, długowieczność i witalność.

W Stowarzyszeniu Slow Jogging Polska pełniąca funkcję wiceprezesa od spraw rozwoju. Jej pasją jest tworzenie relacji i rozwijanie potencjału organizacji oraz ludzi, a także organizowanie rzeczy niemożliwych i działanie, bo tylko dzięki działaniu projekty stają się rzeczywistością.

Jest również Instruktorem metody oddechowej prof. Butejki. Zafascynowana naturą oddechu i ruchu, prowadzi podopiecznych na ścieżki zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia.

Współtworzy firmę Twoja Przestrzeń, w której, jako mentor i coach zdrowia, propaguje zdrowy styl życia oparty na czterech filarach: ruch, oddech, dieta oraz sen/relaks. W Vital Academy współtworzy program Witalnych Poranków, przekazując wiedzę z zakresu 4 filarów zdrowia i nawyków witalnych i wierząc, że wdrażając odpowiednie techniki i ćwiczenia, każdy może podnieść swój poziom zadowolenia z życia w duchu Slow Life.

Moje zajęcia

Slow Jogging – wykład

Sala B

Podczas wykładu o Slow Joggingu- japońskiej metodzie biegania- dowiesz się o: O globalnych trendach uzsadniające sens uprawiania Slow Joggingu. Czym jest Slow Jogging , krótka historia. Korzyści płynące z uprawiania Slow Joggingu i kot może go uprawiać, Oddech w czasie treningu – podstawy. Strefy tętna-70-80%HR max, zasady określania indywidualnych wartości HRmax, oraz umiejętności pomiaru tętna. […]

Wykłady
Więcej

Slow Jogging – warsztat plenerowy

Sala F

Warsztat odbywa się w plenerze! Zbiórka przy punkcie rejestracji.   Podczas zajęć praktycznych, poznasz i nauczysz się: Pięciu elementów składających się na technikę Slow Joggingu, Omówieniem na co należy zwracać uwagę i dlaczego.   A także zajmiemy się: Ustalaniem tempa niko niko, dla każdej osoby – wskazówki jak obserwować swoje ciało, aby być w swoim […]

Warsztaty
Więcej