speaker-info

Iwona Abramowicz

Shiatsu

Masażystka i refleksolog

Pasjonatka świadomej pracy z ciałem i naturalnych sposobów dbania o fizyczny, emocjonalny i duchowy dobrostan. Absolwentka Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej oraz Europejskiej Akademii Refleksologii. Regularnie poszerza swoją wiedzę na kursach i warsztatach masażu. Dbając o kondycję sama również korzysta z masażu i eksploruje różne formy ruchu.

W swojej pracy oferuje uważny dotyk jako wsparcie w dążeniu do pełni zdrowia, odzyskania równowagi i sił witalnych. Korzysta z holistycznych metod pracy: refleksoterapii, pracy z ciałem na bazie masażu klasycznego i powięziowego, Lomi Lomi Nui – masażu całego ciała wywodzącego się z hawajskiej tradycji oraz Shiatsu – japońskiej sztuki profilaktyki i uzdrawiania masażem.

Iwona prowadzi regularne otwarte spotkania z praktyczną nauką masażu w ramach projektu Shiatsu Family, którego autorem jest Stefan Poprawa. Stefan od wielu lat zajmuje się propagowaniem Shiatsu jako bezpiecznej i skutecznej metody redukcji stresu, poprawy samopoczucia i zdrowia,  przywracania harmonii ciała oraz poprawy relacji z innymi. Głównym przesłaniem projektu Shiatsu Family jest budowanie i wzmacnianie naturalnie dobrych relacji w rodzinie i w społeczeństwie.

Moje zajęcia

Shiatsu dla Rodziny i dobrych Relacji – Klub Shiatsu Family

Sala D

Shiatsu, nazywane akupunkturą bez igieł, jest japońską sztuką uzdrawiania poprzez dotyk, polega na uciskach głównie kciukiem i dłonią wzdłuż przebiegu kanałów energetycznych w ciele. Warsztaty masażu Shiatsu prowadzimy w oparciu o autorski projekt Stefana Poprawy – Klub Shiatsu Family. Regularnie spotykamy się na praktycznej nauce masażu w kilku miejscach w Polsce, m.in. w Trójmieście. Warsztaty […]

Warsztaty
Więcej