speaker-info

Janka Jankiewicz

Tantra

Spotyka Boskość w Naturze, a także w tańcu, oddechu, dźwięku i dotyku.
Facylitatorka w Międzynarodowej Szkole Tantra Woman wg Prem Santoshi. Certyfikowana praktyczka masażu tantrycznego w Międzynarodowej Szkole Johna Hawkena „Path of Transformation”. Prowadzi warsztaty tantryczne i kreatywne, aktywne medytacje Osho, trzyma Tantryczne Kręgi Kobiet i Ludzi, daje indywidualne sesje tantrycznej pracy z ciałem dla kobiet, mężczyzn i par.
Seksuolog – absolwentka Seksuologii Praktycznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.
Muzyk, Szamanka, Wiedźma, aktorka, reżyserka, pedagog i twórczyni projektu TKANKA Pracownia Mandali. Współtworzy Ibiza Tantra Festival. Spełnia się jako Matka dziewięciolatka.

www.facebook.com/jankajankiewicz/
www.tantrawoman.com/team

Moje zajęcia

Świadomy Dotyk jako Medycyna i źródło Przyjemności

Sala F

Zapraszam na krotki warsztat, każdego kto pragnie doświadczyć uzdrawiającej mocy Dotyku, a także przyjemności z nim związanej. Zapoznam uczestników z koncepcją Koła Zgody Dr Betty Martin, która jest szeroko używana w obszarach pracy z seksualnością i w tantrze. Rozpoznamy jaka jest róznica miedzy Dawaniem, Przyjmowaniem, Braniem a Przyzwalaniem na dotyk. Ta eksploracja będzie przedsmakiem trójmiejskiej […]

Warsztaty
Więcej

Czym jest masaż tantryczny?

Sala B

Co czyni go tantrycznym? Jaka jest róznica miedzy masażem tantrycznym a erotycznym? Energia seksualna czyli co? Czym są masaże uzdrawiające seksualność? Uzdrowienie i Przyjemność, czy mogą współistnieć? Czyli opowieść o odwiecznym tańcu Świadomości z Energią i błogości odczuwalnej w całym ciele. Ta eksploracja będzie przedsmakiem trójmiejskiej edycji warsztatu „Medytacja Dotyku- wieczór z masażem tantrycznym”

Wykłady
Więcej

Orgazmiczny Krąg Kobiet

Sala F

Często słysze pytanie, co to w ogóle jest ten ORGAZM? Zazwyczaj wrzucam je do wielkiego worka pytań tych filozoficznych, razem z tymi wielkimi “skąd przychodze” ,”kim jestem?” i “dokąd idę?”. Pytań, na które każdy ma prawo mieć swoje własne odpowiedzi, swoje własne wierzenia…lub po prostu odpowiedzi nie znajdować w ogóle. Równocześnie jestem jednak dociekliwa, bo […]

Warsztaty
Więcej