speaker-info

Joanna Kania

Animal Flow

Jedna z pierwszych instruktorek Animal Flow w Polsce. W 2017 ukończyła szkolenie instruktorskie z Master Instruktorem Richardem Scrivenerem. Aktualnie, jedna z dwóch kobiet w Polsce z certyfikacją poziomu „Level 2”. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Dyplomowany trener i sędzia gimnastyki sportowej oraz aerobiku sportowego.
Na co dzień Joasia jest pracownikiem naukowo- dydaktycznym na Uniwersytecie Gdańskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu i instruktorem zajęć w gdańskich klubach fitness. Prezenter i szkoleniowiec od 2010 roku. Nieustannie dba o swój rozwój poprzez uczestnictwo w konwencjach i warsztatach w kraju i za granicą.
Wszechstronna, wymagająca względem siebie, wytrwale dąży do wyznaczonych celów. Sukcesy swych podopiecznych stanowią dla Joasi największą satysfakcję, która motywuje ją do dalszego rozwoju 🙂

Moje zajęcia

Animal Flow

Sala B

Zajęcia, na których w dużej mierze wykorzystujemy kinetyczne ruchy w zamkniętym łańcuchu a większość ćwiczeń to trening na tzw. „podstawie czterech filarów”, w którym nie dwie a cztery kończyny są oparte na ziemi i tym samym zaangażowane w trening. To wyjątkowa i trudna praktyka, która skutecznie zwiększa mobilność, elastyczność, stabilność, siłę, wytrzymałość, oraz kontrolę nerwowo- mięśniową.

Warsztaty
Więcej