speaker-info

Julia Drewa

Qi Gong

Uczę się i praktykuję qigong od 2012 roku.
To moja pasja i miłość od pierwszego ruchu i oddechu.
Jestem związana z Polskim Stowarzyszeniem Shaolin Kung Fu i Tai chi Chuan w Gdyni, gdzie trenerem jest Sławomir Pawłowski – Sifu.
Wiedza, umiejętności i wieloletnie doświadczenie naszego Nauczyciela są rzetelnym i bezpośrednim przekazem pochodzącym od Mistrzów z klasztoru Shaolin.
Poszukując również innych systemów, poznałam u Mistrzyni Daisy LEE qigong Radiant Lotus tj. qigong dla kobiet – uzyskując certyfikat nauczyciela.
Moja osobista praktyka qigong była dla mnie i nadal jest, pracą z emocjami. Aby pogłębić wiedzę w tym temacie ukończyłam Studium Psychologii im. C.G. Junga w Łodzi uzyskując tytuł instruktora pierwszej pomocy emocjonalnej.
Obecnie prowadzę regularne zajęcia – warsztaty w Ogrodzie Kreacji w Gdyni ul. Bernadowska 9.

Moje zajęcia

Warsztat Qi Gong

Sala A

” Czym jest QI? Uświadom sobie…poczuj…doświadcz…” Nazwą qigong (czyt.: “chi kung”) operuje się od lat 50-tych XX wieku. Nazwa ta łączy znane w Chinach już od 5000 lat metody na zachowanie szeroko pojętego zdrowia i przedłużenie życia. Qigong oznacza dosłownie “studiowanie energii”. Jest to zajmowanie się sztuką wykorzystania energii życiowej dla zdrowia, siły wewnętrznej, doskonalenia […]

Warsztaty
Więcej