speaker-info

Karolina Legucka

Lomi Lomi

Założycielka i dyrektor Gdyńskiej Szkoły masażu ANATOMIC. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z „życiowym” zastosowaniem filozofii hawajskiej, totalnej biologii i terapii naturalnych. Pasjonuje ją świadoma praca z ciałem, duszą i umysłem. Swoje umiejętności rozwijała na wielu warsztatach prowadzonych przez Susan Pa’iniu Floyd, jest certyfikowanym nauczycielem ALOHA INTERNATIONAL. Zajęcia grupowe prowadzi od ponad 10 lat. Tworzy kursy i warsztaty rozwojowe. W swojej pracy łączy różne, sprawdzone na własnej skórze metody, takie jak: masaż, praca z ciałem, techniki hawajskie, relaksacja, wizualizacja, medytacja, totalna biologia, radykalne wybaczenie.

Swoją wiedzę zdobywała na wielu warsztatach w Polsce i na Hawajach. Jej nauczycielką masażu Lomi Lomi Nui, Kahi Loa i Huny i jest Susan Pa’iniu Floyd.

Moje zajęcia

Moc uważnego dotyku – Wykład i pokaz Lomi Lomi

Sala A

Masaż lomi lomi jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz i dlatego dokładam wszelkich starań, aby osoba masowana odczuła atmosferę akceptacji i szacunku, zarówno do swojego ciała, jak i spraw z którymi przychodzi. Obcowanie z masażem to ścieżka poznawania siebie, inspiracja do zmiany życiowej postawy i prawdziwa nauka o miłości. Wierzę, że każdy z nas nosi […]

Wykłady
Więcej