speaker-info

Katarzyna Kaczmarek

Gimnastyka Słowiańska

Jestem instruktorką gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, konsultantką ajurwedyjską i ajurdoulą.

Specjalizuję się w cyklu menstruacyjnym. Otaczam opieką kobiety przygotowujące się do poczęcia, w ciąży oraz połogu.

Jestem kobietą w drodze, podążającą za tym, co podpowiada mi serce.

Moją pierwszą pasją stała się gimnastyka słowiańska dla kobiet, której instruktorką zostałam 7 lat temu. Gimnastyka zapoczątkowała proces odkrywania kim jestem jako kobieta, co jest źródłem mojej mocy i uzdrawiania relacji z własną kobiecością i innymi kobietami.

Na bazie swoich odkryć i przekazanej mi wiedzy tworzę warsztaty, ceremonie i kręgi, podczas których otwieram dla kobiet bezpieczną przestrzeń, aby mogły – poprzez odzyskiwanie kontaktu z ciałem i sercem – docierać do swojej prawdy.

Ajurweda zawitała w moim życiu jako druga, oświetlając je swoim blaskiem. Dlaczego Ajurweda stała się dla mnie tak ważna? Jest życiem w rytmie Natury. Drogą ku zdrowiu i obfitości. Celebracją życia w miłości i szacunku do siebie i wszystkich czujących istot. Wniosła w moje życie więcej zdrowia, spokoju i zrozumienia.

Z potrzeby dzielenia się tymi jakościami zostałam konsultantką ajurwedyjską. Moja specjalnością stała się praca z cyklem menstruacyjnym. Odbyłam specjalizację w zakresie ajurwedyjskiej opieki nad kobietami planującymi poczęcie, będącymi w ciąży oraz połogu.

Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców – 9 i 14 letniego, z których tatą idę wspólnie przez życie już od 23 lat.

Znajdziesz mnie na fb pod nazwą: Kadia – życie w rytmie Natury.

Moje zajęcia

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Tradycja białoruska

Sala D

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet stanowi system 27 ćwiczeń, które dzielą się na 3 części zwane światami. Do każdego ze światów przynależy 9 ćwiczeń – tzw. kręgów. Światy te określane są mianem Świata Górnego, Świata Środkowy oraz Świata Dolnego. Podział ten przejawia się w sposobie wykonywania ćwiczeń, a konkretnie w pozycji wyjściowej, mianowicie w Świecie Górnym […]

Warsztaty
Więcej