speaker-info

Katarzyna Mojsiewicz

Medytacje Aktywne Osho

Certyfikowany facylitator Medytacji aktywnych OSHO. Z wykształcenia socjolog, z zawodu praktyk biznesu. Od lat praktykuję powrót do siebie, rozwijam i doświadczam mocy kreacji życia. Spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych nauczycieli, m.in. technik oczyszczania i docierania do siebie przez ciało i oddech, pracy w polu serca, rytuałów szamańskich.
Czuję, że moją misją jest nieść światło, spokój, budować przestrzeń do spotkania z sobą samym. Pozwolić odnaleźć i aktywować Wewnętrzną Moc. Czuję, że duchowość dotyczy każdego z nas. Każdy powinien mieć szansę dotknięcia medytacji Wschodu, szamańskich ścieżek mocy, hawajskich technik uzdrawiania, sufickich tańców oczyszczenia. W czasie, który wybiera, w formie, którą akceptuje. Tym chcę się dzielić.
katarzynamojsiewicz.pl

Moje zajęcia

Medytacja aktywna OSHO Kundalini

Sala A

Medytacja aktywna OSHO Kundalini- technika swobodnych ruchów ciała, gdzie poprzez specjalnie dobraną muzykę tworzy się przestrzeń wyrażenia samego siebie. Transowe dźwięki wprowadzają ciało w wibracje, które pozwalają odblokować napięcia i doświadczyć wewnętrznej harmonii ciała, serca i umysłu. Energia poruszona w ciele wycisza umysł i pozwala nawiązać kontakt ze sobą. Ćwiczenia oddechowe pomagają nam pracować ze […]

Warsztaty
Więcej

Medytacja aktywna OSHO

Sala D