speaker-info

Katarzyna Pojawa

Gestalt/ TRE®

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w nieustannym procesie rozwoju zawodowego. Od dwunastu lat, z każdym kolejnym spotkaniem uczę się jak lepiej być z moimi klientami; jak lepiej towarzyszyć im w ich podróży (a może naszej wspólnej podróży?) i jak wspierać to, co chce zdrowieć i wzrastać. To delikatna materia…

Ukończyłam dwuletnie szkolenie z „Pomocy psychologicznej w nurcie Gestalt” oraz kontynuuję edukację w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Posiadam certyfikat Providera TRE, włączając tę metodę w procesy terapeutyczne osób, które zdecydowały się pracować nad swoimi trudnościami razem ze mną. Inspirują mnie te metody, które wspierają proces budowania jedności pomiędzy ciałem, umysłem i duszą, nadając każdej ze stron równorzędną rangę.

Na to w największym stopniu pozwala mi Gestalt, który „Bardziej niż jakakolwiek inna terapia jest kierowany przez ciało, nie dlatego jednak, że ciało jest gestaltowską specjalnością, ale dlatego, że jesteśmy istotami usytuowanymi i to usytuowanymi par excellence w naszych ciałach” (George Wollants).

Moje zajęcia