speaker-info

Krzysztof Szabat

Masaż Tajski

Masażysta holistyczny, kręgarz, nauczyciel masażu tajskiego, japońskiego, oraz metod służących zdrowiu i odporności.

Trener świadomej pracy z ciałem.

Nauczyciel w Szkole masażu „Anatomic” w Gdańsku, gdzie prowadzi weekendowe warsztaty, wykłady, oraz pierwszą w Polsce roczną szkołę masażu tajskiego.

Prelegent na Festiwalach Masażu, oraz Festiwalach Świadomej Pracy z Ciałem. Współpracuje z prestiżowymi miejscami świadomej pracy z ciałem w Polsce i za granicą

Na przełomie ostatnich 25 lat zdobywał praktyczną wiedzę pod okiem wielu nauczycieli min: Takashi Yoshizawa, Pichest Boonthumme, Gunther Krueger, Maciej Dłuski, dr. Frank Kinslow, Ajarn Sinchai Sukparsert, Chongkol Setthakorn. Zdobył trzeci stopień terapeutyczny w terapii „Yumeiho”. Asystował Gunterowi Kruegerowi i uzyskał pozwolenie na uczenie w systemie Jivaka body & mind.

Będąc jednym z najbliższych uczniów Takashiego Yoshizawy  w 2021 roku Takashi przekazał mu swoją aktywność, udając się na trzyletnie odosobnienie medytacyjne – kontynuuje więc nauczanie jego metod.

Student medycyny chińskiej.

Od 25 lat medytuje i podróżuje głównie szlakiem Tybetańskich Lamów.

Dzieli się całym swoim doświadczeniem, pomagając odkrywać drzemiące w nas wszystkich właściwości.
Od pięciu lat żyje z rodziną w małej wsi w Borach Tucholskich, gdzie prowadzi warsztaty, oraz praktykę w gabinecie.

Moje zajęcia

Bezwysiłkowa praca z ciałem w masażu tajskim

Sala D

– grawitacja – dobre nawyki w pracy z ciałem – poruszanie się – praca stopami w pozycji frontalnej -nauka kilku bezwysiłkowych technik masażu tajskiego przy użyciu tylko stóp.

Warsztaty
Więcej