speaker-info

Krzysztof Szabat

Masaż Tajski

Masażysta holistyczny, kręgarz, nauczyciel masażu tajskiego i japońskiego, trener świadomej pracy z ciałem. Od ponad 20 lat medytujący, podróżnik głównie szlakiem Tybetańskich Lamów. Organizator wielu warsztatów swojego autorstwa, oraz nauczycieli z zza granicy min: Takashiego Yoshizawy i dr. Franka Kinslowa.

Nauczyciel w Szkole masażu „Anatomic” w Gdyni, gdzie prowadzi weekendowe warsztaty, wykłady, oraz od tego roku drugą edycję rocznej szkoły masażu tajskiego, w systemie zaocznym. Prelegent na wielu konferencjach m.i.n  Festiwal Masażu, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem.

Na przełomie ostatnich 20 lat zdobywał praktyczną wiedzę pod okiem wielu nauczycieli min. takich jak: Takashi Yoshizawa, Pichest Boonthumme, Gunther Krueger, Maciej Dłuski, dr. Frank Kinslow, Ajarn Sinchai Sukparsert, Michael Ciosek, Chongkol Setthakorn. Przez 12 lat asystował Gunterowi Kruegerowi i uzyskał pozwolenie na uczenie w systemie Jivaka body & mind.

Przez ostanie 3 lata asystował Takashiemu Yoshizawie w warszatach masażu tajskiego w Polsce. Zdobył trzeci stopień terapeutyczny w terapii „Yumeiho”.

Współpracuje z wieloma prestiżowymi miejscami świadomej pracy z ciałem min: Teatrem Współczesnym w Krakowie, oraz „Menehune” w Pruszczu Gdańskim. Od trzech lat żyje zgodnie z naturą w małej wsi w Borach Tucholskich, gdzie prowadzi praktykę we własnym gabinecie.

Moje zajęcia

Masaż Tajski – warsztat: Jak możemy chronić i wspomóc siebie

Sala D

Jeśli lubisz odpoczynek w trakcie dawania zabiegu. Jeśli brakuje ci narzędzi do pracy z dużo większym ciałem i chcesz nauczyć się jak można tego dokonać w pełnym rozluźnieniu i bez utraty swojej siły. Dam Ci kilka wskazówek i nauczę czegoś co jest skuteczne, proste i pełne mocy. Będziemy uczyć się świadomej pracy z ciałem i […]

Więcej

Masaż Tajski – warsztat: Kanały energetyczne w nogach

Sala D

Jeśli chcemy posługiwać się pewną logiką dotyczącą pracy z ciałem, jesteśmy dobrym obserwatorem natury i zjawisk zachodzących na poziomie ciała. To idąc tym tropem ciało możemy porównać do drzewa, jest ich wiele, tak jak wielu jest ludzi. Jeśli drzewo ma piękną koronę, dużo liści i gałęzi na górze, to korzenie mogą stać się z czasem […]

Warsztaty
Więcej