speaker-info

Lena Łoboda – Dering

Gestalt

Certyfikowana psychoterapeutka Gestalt (Certyfikat European Association for Gestalt Therapy oraz Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt), psycholożka. Założycielka Instytutu Psychoterapii i Rozwoju Osobowości „Sens” w Gdańsku gdzie pracuje z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla rodziców i kobiet. Autorka artykułów – ujmujących emocje z różnych perspektyw – do magazynu dla rodziców „Dziecko” oraz kwartalnika dla kobiet „Mint”.

Psychoterapia to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim moja pasja. Ta pasja pozwala mi już ponad 15 lat z nieustanną otwartością i ciekawością towarzyszyć klientom w budowaniu ich świadomości siebie. Pokazywać taką perspektywę człowieka, która ujmuje go jako integralną całość złożoną z umysłu, emocji i ciała.

www.terpiapsycholog.pl

https://www.facebook.com/ipirosens

Moje zajęcia

Ciało w Psychoterapii Gestalt

Sala B

Ciało jest wyrazem naszej psychiki. Zwykle napięcia ciała tworzą się w wyniku doświadczeń jakie pojawiają się na drodze człowieka. Służą one ochronie, dostosowaniu się do wymagań otoczenia, uzyskaniu akceptacji. Czasem tym wymaganiem jest: bycie grzecznym, a czasem silnym. W innym wypadku odważnym czy opanowanym. Każde z tych wymagań kształtuje w ciele napięcie związane z niemożnością […]

Wykłady
Więcej