speaker-info

Magda Rocławska

Joga Iyengara

Absolwentka AWFiS w Gdańsku i dwuletniej szkoły nauczycielskiej OPEN MIND YOGA SCHOOL, nauczycielka medytacji, mindfulness i oddechu metodą Butejko (wykorzystująca w indywidualnej pracy z klientami neuromedytację), studentka psychologii Uniwersytetu SWPS, marzycielka i poszukiwaczka iskier szczęścia w codzienności.

Jej przygoda z ruchem zaczęła się w tańcu, w którym spełniała się życiowo przez przeszło 10 lat- turniejowo, trenersko, scenicznie. W pewnym momencie chęć sięgnięcia głębiej i życiowe podróże zaprowadziły ją do jogi i medytacji. Traktuje każdego człowieka indywidualnie i całościowo. Jest przekonana, że w każdym z nas drzemie niewyobrażalny potencjał. Każdy z nas może czuć się wolny, lekki, szczęśliwy, spokojny.

Magda uczy jogi metodą Iyengara, prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne, uczy medytacji i oddechu na warsztatach, obozach jogi i w gabinecie.

facebook.com/magdaroclawska

magdaroclawska.pl

Moje zajęcia

Joga kręgosłupa metodą Iyengara

Sala D

Metodę Iyengara charakteryzuje anatomiczna precyzja i prowadzenie kładące nacisk na odpowiednie ustawianie ciała i odpowiednie działania w pozycjach. Opuść proszę trochę lewe ucho. Prawy bark niżej. Lewa pięta do przodu, prawe biodro w dół. Dolna łopatka w przód. Wyrównaj linię uszu, boków szyi, barków, boków tułowia, bioder, kolan, stóp. Po ca ta dokładność w jodze […]

Warsztaty
Więcej

Neuromedytacja- jak medytacja zmienia mózg?

Sala B

Opis wkrótce

Wykłady
Więcej