speaker-info

Magdalena Tybura

Mindfulness

Jestem nauczycielem MBLC z ramienia Mindfulness Association Polska. Praktyka uważności towarzyszy mi w codziennym życiu od ponad 5 lat. Wierzę, że Mindfulness to sposób życia, a nie jednorazowy epizod łagodzenia bolesnych jego przejawów. Dlatego proponuję kurs uważności, który uczy systematyczności w trenowaniu uważności i umożliwia korzystanie z niej na co dzień. Dzięki poznanym technikom medytacyjnym, uczymy się jak stać się świadomymi naszych nawykowych wzorców dotyczących myśli, uczuć i zachowań. Dzięki temu uwalniamy się od ograniczeń, które rządzą nami i naszym życiem, hamując rozwój naszego ludzkiego potencjału. Otwieramy się na nowe wybory dotyczące tego, jak żyjemy ze sobą, naszymi bliskimi i otaczającym nas światem.

Prywatnie – ukończyłam Skandynawistykę na UG i prowadzę firmę handlową. Jestem mamą dwójki nastolatków. Dla przyjemności ćwiczę pilates, gram w tenisa, jeżdżę na nartach i spaceruję.

Moje zajęcia

Mindfulness

Sala C

Intuicyjnie czujesz, że uważność może być dla Ciebie pomocna? Próbujesz praktykować, ale pojawiają się trudności, pytania, wątpliwości czy dobrze to robisz? Chciał(a)byś poznać podstawy Mindfulness i samodzielnie praktykować? Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego dowiesz się czym jest mindfulness i dlaczego warto praktykować oraz w jaki sposób zdobyte umiejętności mogą prowadzić do poprawy Twojego zdrowia […]

Warsztaty
Więcej