speaker-info

Magdalena Tybura

Mindfulness / Soma Move®

Jestem nauczycielem 8 tyg. kursów uważności i współczucia dla dorosłych: MBLC, CBLC i MBCT-L. Pracuję również z dziećmi i nastolatkami. Praktyka uważności towarzyszy mi na co dzień, ponieważ wierzę, że Mindfulness to sposób życia, który uwalnia nas spod władzy umysłu i otwiera na rzeczywiste i autentyczne doświadczanie siebie i świata wokół.

Dzięki technikom medytacyjnym i postawom, które kształtują, uczymy się, jak stać się świadomymi naszych nawykowych wzorców dotyczących myśli, uczuć i zachowań oraz jak znaleźć najlepszy sposób odnoszenia się do nich. Dzięki temu uwalniamy się od ograniczeń, które rządzą nami i naszym życiem, hamując rozwój naszego ludzkiego potencjału. Otwieramy się na nowe wybory dotyczące tego, jak żyjemy ze sobą, naszymi bliskimi i otaczającym nas światem.

Jestem również instruktorem treningu fizycznego Soma Move, który usprawnia i wzmacnia ciało, ale też rozwija świadomość i poczucie obecności. Jest swoistą medytacją w ruchu, sięgającą po nasze naturalne możliwości i łączącą sekwencje ćwiczeń w łagodny przepływ. Soma Move jest określana jako holistyczna koncepcja treningu, ponieważ obejmuje wiele ludzkich cech motorycznych, takich jak wytrzymałość, siła, zwinność, równowaga, elastyczność, koordynacja, wydolność sercowo-naczyniowa, ale też coś więcej – obecność.

Prywatnie ukończyłam Skandynawistykę na Uniwersytecie Gdańskim, jestem mamą dwójki nastolatków. Dla przyjemności ćwiczę jogę i pilates, gram w tenisa, jeżdżę na nartach, spaceruję oraz podróżuję.

Moje zajęcia

Mindfulness – autoregulacja emocji w medytacji

Sala D

Intuicyjnie czujesz, że uważność może być dla Ciebie pomocna? Próbujesz praktykować, ale pojawiają się trudności, pytania, wątpliwości czy dobrze to robisz? Chciał(a)byś poznać podstawy Mindfulness i samodzielnie praktykować? Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego dowiesz się czym jest mindfulness i dlaczego warto praktykować oraz w jaki sposób zdobyte umiejętności mogą prowadzić do poprawy Twojego zdrowia […]

Warsztaty
Więcej

Soma Move® – holistyczna koncepcja ruchu

Sala E

SOMA MOVE® to unikalna holistyczna koncepcja treningu grupowego, która poprawia sprawność fizyczną, pozwala wyzwolić energię i generuje siłę, a jednocześnie jest miękka i płynna, pozwalając umysłowi osadzić się w ciele i wyciszyć. Trening obejmuje wiele ludzkich cech motorycznych, takich jak wytrzymałość, siła, zwinność, równowaga, elastyczność, koordynacja, wydolność sercowo-naczyniowa, ale też coś więcej – obecność. SOMA […]

Warsztaty
Więcej