speaker-info

Marta Łucja Grundwald

Wùo Tai

Z wykształcenia filozofka, jednak zainteresowania od zawsze prowadziły ją do zgłębiania wiedzy i praktyki związanej z ruchem, z oddechem, ze świadomością ciała i z masażem: regularnie praktykowała jogę i aikido, zajmowała się różnymi technikami tańca – od tańca afrykańskiego, przez flamenco, taniec współczesny, aż po butoh. Przygodę z masażem zaczęła od reiki, później studiowała w Paryżu masaż shiatsu. W 2014 r. wszystkie dotychczasowe poszukiwania i doświadczenia zogniskowały się w praktyce masażu tajskiego, którym z coraz większą pasją zajmuje się do dziś. Na stałe współpracuje z Alfonso Cazenave (Karuna Bodywork), asystując w jego kursach, organizując je i nieustannie pogłębiając swoją wiedzę.
Metody Wùo Taï uczy się od jej twórców – Nathalie i Rolanda Combes, współorganizuje w Polsce ich kursy, w ramach których jest jednocześnie studentką i tłumaczką z francuskiego na polski.

W pracy z ciałem najbardziej interesuje ją terapeutyczny wymiar uważnego dotyku i miłującej obecności oraz piękno spotkania z drugim człowiekiem.
Mieszka w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie prowadzi własne studio masażu „Dobrostan”.

Moje zajęcia

Masaż Wùo Tai – powięź mięśniowa. Wspólne śnienie pomiędzy ja i ja

Sala D

„Stworzyłem Wùo Taï, ponieważ w osteopatii brakowało mi piękna” – Roland Combes Wùo Taï to piękno i głębia spotkania z drugim człowiekiem w subtelnym, medytacyjnym tańcu, w bliskim spleceniu ciał, w powolności i uważności. Ma przy tym szeroki, realny wymiar terapeutyczny, będąc u swoich źródeł praktyką osteopatii, tyle, że wyrażającą się poprzez poetykę gestu i […]

Warsztaty
Więcej