speaker-info

Marta Majewska

Joga Vinyasa

Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2007 roku, w jednej z warszawskich szkół jogi, specjalizującej się w Ashtanga Yoga. Od tamtej pory joga jest nieodłączną częścią jej życia. Praktykowała według metody Ashtanga Yoga, przez 7 lat, również w Berlinie, czy w Indiach w miejscowości Mysore, skąd ten styl się wywodzi. Po pewnym czasie zaczęła zmieniać swoją prakatykę, słuchając potrzeb swojego ciała i tak związała się z Vinyasa Yogą, z którą pracuje do dziś. W 2014 zrobiła 200 h kurs intruktorski vinyasy jogi i od 2015 roku jest nauczycielem. Specjalizuje się w treningach jogi dynamicznej typu vinyasa, ashtanga, czy slow flow, a także w treningach jogi pomagającej dbać o zdrowie kręgosłupa, rozluźniających napięcia powięziowe, czy skierowane do konkretnej grupy sportowców, jako uzupełnienie ich treningu (np. joga dla biegaczy). W 2021 roku kończąc 200h kurs Vinyasa & Ashtanga Yoga dołączyła do grupy nauczycieli certyfikowanych przez International Yoga Alliance.

W swojej praktyce nauczycielskiej czerpie również z wiedzy zdobytej podczas kursów masażu, lekcji pilatesu, kursów tańca, zajęć fitness czy aikido oraz pozostałych form pracy z ciałem, współpracuje ściśle z rehabilitantami oraz terapeutami manualnymi, aby klientom, którzy borykają się z problemami w ciele, pomóc kompleksowo.

Jej pasją jest nie tylko joga, ale także to co ona przynosi: budowanie świadomości ciała i uczenie się życia w zgodzie z nim, praca z oddechem i medytacja w ruchu.

Moje zajęcia