speaker-info

Michał Ciastoń

Ecstatic Dance

DJ MIKKEL
DJ z wieloletnim klubowym doświadczeniem, który odnalazł swoją ścieżkę w Ecstatic Dance. Dominującym żywiołem Michała jest ogień, który mocno manifestuje się jego setach dj’skich. Muzyka, którą prezentuje w swoich setach uwolnienia i rozpalenia w uczestnikach wewnętrzny ogień. Michał z pełną dbałością o uczestników oraz wszystkie szczegóły muzyczne przeprowadza przez płynnie zmiksowaną podróż muzyczną od niskich do wysokich częstotliwości, od zewnątrz do głębi a także od delikatności aż do wyrazistości, wszystko po to aby w tańcu każdy mógł odnaleźć w sobie przestrzenie, w które się normalnie nie zapuszcza.. a finalnie wylądować w błogości przy relaksacyjnych oczyszczających dziękach.
Michał współtworzy razem z DJ Jussi oraz innymi wspaniałymi wolontariuszami aktywnie działającą grupę Ecstatic Dance 3city / Poland (https://www.facebook.com/conscious.dance.workshop/), która organizuje regularne warsztaty Ecstatic Dance w trójmieście.
Music: https://soundcloud.com/diciacho/dj-mikkel-ecstatic-dance-poland-06122019

Moje zajęcia

Ecstatic Dance

Sala A

CZYM JEST ECSTATIC DANCE? Ecstatic dance jest warsztatem tanecznym praktykowanym na całym świecie przez różnych ludzi których łączy jedna pasja – miłość do tańca. Taniec nie zna ograniczeń wiekowych, kulturowych czy społecznych. Taniec znamy wszyscy – mamy go w swoim ciele, w genach. Ecstatic Dance nazywany jest także tańcem transowym czy medytacją w ruchu. Ma […]

Warsztaty
Więcej