speaker-info

Sylwia Rogala-Marciniak

Mindfull

Sylwia Rogala-Marciniak– Certyfikowany nauczyciel MBSR (Maindfulness Based Stress Reduction – certyfikat wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness), nauczyciel mindful yogi zgodnie z metodologią Center of Mindfulness oraz hatha-yogi. Obecnie rozwija się na Kursie Nauczycielskim metodą BKS Iyengara na stopień Introductory II organizowanego przez Konrada Kocota. Rozwija się i doskonali swoje kompetencje nauczcycielskie uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez światowej sławy nauczycieli stopnia Senior, m.in. Konrada Kocota, Faeqa Birię, Oica Joe Pereire.

Jogę i medytację praktykuję do 15 lat, wciąż odnajdując w niej coś nowego na kolejnych etapach życia. W praktyce jogi najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu.

Zawodowo mam wiele ról: jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness, ericksonowskim coachem, dyrektorem Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi, dyrektorem łódzkiego oddziału Izby Coachingu, trenerem. Ukończyłam również szkołę trenerów SKiTZ Matrik, akredytowany przy ICF program „Art and Science of Coaching” Erickson College International. Jako Opiekun Merytoryczny Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego oraz Life-Coachingu na UŁ jestem odpowiedzialna za zawartość merytoryczną, superwizję i coachingi mentorskie. W Łodzi tworzę i rozwijam ośrodek warsztatowy zajmujący się redukcją stresu i uważnością HOLI Centrum Uważności (centrumholi.pl).

Moje zajęcia